Mokrosuchý vysavač uklidí v dílně i na zahradě

Mokrosuchý vysavač uklidí v dílně i na zahradě

Někdy vás úklid zavede až tam, kam běžně nechodíte. Třeba do garáže, skladu nebo dílny. I o toto posvátné území kutilů a kutilek je nutné se postarat a jednou za čas ho oprášit. A s tím pomáhá multifunkční vysavač Kärcher WD 3 Premium.

Univerzální pomocník nejen pro úklid dílny

Jedná se o multifunkční, ale zároveň energeticky úsporný vysavač se super sací silou, který je vybaven nárazuvzdornou nádrží z ušlechtilé oceli o objemu 17 l. Podstatnou součástí vysavače je patronový filtr, díky kterému vysajete jemné i hrubé suché nečistoty (piliny, drobné kamínky, jemný prach,…) a pozor, i mokré nečistoty, aniž byste museli měnit filtr. Tahle dovednost vysavače je k nezaplacení. V garáži se často objeví takové nečistoty, o jejichž původu vůbec nic nevíte. Hlavně během podzimu a zimy, kdy prší, sněží a chodníky jsou posypané solí a kamínky, které se velice snadno dostanou do podrážek bot.

Takže i když vám teplo garáže zajistí pohyb „suchou nožkou ven, suchou nožkou dovnitř“, má to i své nevýhody, a to je právě ten nevyhnutelný úklid. Kärcher WD 3 Premium vysaje jak zbytek posypu, který odpadal z kol auta, tak i loužičky po příchodu z deště nebo roztátém sněhu. Žlutou mašinu si zaparkujte přímo v garáži, kde ji budete mít hned po ruce. Příslušenství je uložené přímo na přístroji: nikde se tak nezatoulá a je vždy po ruce. Balíček příslušenství tohoto víceúčelového vysavače doplňují ještě funkce fukaru, Pull & Push uzavírací systém a ergonomicky tvarovaná rukojeť.

Vysavač však nevyužijete pouze na vysávání podlahy v garáži! Hodí se například i na úklid vašeho automobilu. Díky široké nabídce dostupných nástavců s ním vysajete nejen sedačky a koberečky, ale například i přístrojovou desku a okolí řadicí páky, kde se často usazuje prach a drobné nečistoty. Kärcher WD 3 Premium si poradí i s úklidem kolem domu: chodníčky, parapety,… Je to prostě takový parťák do nepohody, kterého ocení i ti, kteří se vlastními silami pustili do budování nebo rekonstrukce bytu či domu.

Pomocníci v péči o domácnost

PARNÍ ČISTIČ SC 1

PARNÍ ČISTIČ SC 1

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Je vhodný pro rychlý, průběžný a účinný úklid na všech běžných tvrdých plochách v domácnosti. Čistí bez chemie.
PARNÍ ČISTIČ SC 1 PREMIUM

PARNÍ ČISTIČ SC 1 PREMIUM

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Je kompaktní, nabízí vysokou flexibilitu. Verze Premium disponuje širším příslušenstvím (prodlužovací ohebná hadice).
Prášek pro odstranění vodního kamene

Prášek pro odstranění vodního kamene

Zbavuje účinně parní čističe a jiné teplovodní přístroje jako například rychlovarné konvice nebo kávovary vápenných usazenin – pro dlouhou životnost a nízkou spotřebu energie.
Parní tlaková žehlička I 6006 pro SV

Parní tlaková žehlička I 6006 pro SV

S parním čističem řady SV můžete nyní i žehlit. Chytré funkce doplňkové tlakové žehličky šetří váš čas a poradí si i s náročným uhlazením těžkých látek.
VYSAVAČ NA OKNA WV 6 PLUS

VYSAVAČ NA OKNA WV 6 PLUS

Mytí oken snadno a beze šmouh. Inovativní technologie okenní stěrky, dlouhý výkon a maximální flexibilita dělají z okenního vysavače WV 6 Plus nepostradatelného pomocníka v domácnosti.
Vysavac na okna WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit

Vysavac na okna WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit

WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit: Bateriový čistič oken, láhev s rozprašovačem a rozmývákem s potahem, čisticí prostředek, úzká odsávací hubice, nabíjecí stanice a náhradní baterie.
PARNÍ ČISTIČ SC 1 EasyFix PREMIUM

PARNÍ ČISTIČ SC 1 EasyFix PREMIUM

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI** a je velmi kompaktní. EasyFix obsahuje sadu pro čištění podlah. Verze Premium nabízí širší příslušenství (prodlužovací hadice).
PARNÍ ČISTIČ SC 2 DELUXE EasyFix PREMIUM

PARNÍ ČISTIČ SC 2 DELUXE EasyFix PREMIUM

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Informativní LED kroužek, EasyFix sada na podlahy a Premium příslušenství (velký kulatý kartáč, náhradní utěrka, Power tryska).
PARNÍ ČISTIČ SC 1 EasyFix

PARNÍ ČISTIČ SC 1 EasyFix

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. EasyFix obsahuje navíc sadu pro čištění podlah. Důkladně a bez chemie hygienicky vyčistí všechny běžné tvrdé povrchy v domácnosti.
PARNÍ ČISTIČ SC 2 EasyFix PREMIUM

PARNÍ ČISTIČ SC 2 EasyFix PREMIUM

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. 2 stupně regulace páry, EasyFix sada na podlahy a Premium příslušenství (náhradní utěrka, velký kulatý kartáč a Power tryska).

Děkujeme, že jste součástí světa čištění Kärcher

Ať už jste vášniví zahradníci, úklidoví mistři, bojovníci za hygienickou čistotu, nebo myslíte zeleně, budeme rádi, pokud se staneme s výrobky Kärcher součástí Vašich příběhů.

Vase pribehy