Akustěrka zachrání nejen mytí oken

aku stěrka

Také jste po zimě odložili teplé ponožky, recepty na hutné polévky a nastavujete tvář sluníčku za okny? Hřejivé paprsky mají ale jednu nepříjemnou vlastnost. Odhalují nečistoty, které mohou lehce zmrazit úsměv na tváři.

Znáte to. Na jaře umyjete okna a do truhlíků zasadíte květiny. Celé léto pak ty svoje kytičky opečováváte, hnojíte a zaléváte, a to na vašich oknech samozřejmě zanechává stopy. Takové ty protivné malinkaté kapičky. Po létě přichází ostré podzimní slunce a v zimě zase vánoční čas, kdy každý domov vypadá jako ze škatulky. Bohužel se tento zázrak nestane sám od sebe. Akustěrka Kärcher WV 2 Premium ale zastupuje roli víly kmotřičky a tak jsou čistá okna téměř bez námahy.

Akustěrka je dokonalý parťák do nepohody. Milovníků mytí oken mezi námi mnoho není, za to „WV dvojka“ to zvládá s lehkostí, rychle a jen s malou pomocí od vás. Faktem je, že práce opravdu rychle utíká, když nejste nuceni mýt okna natřikrát. Díky stěrce je sklo bez šmouh na první dobrou.

Co všechno dokáže akustěrka WV 2?

Při nákupu stěrky vás možná napadne jediné využití, a tím jsou okna. Ano, na okna je to velký pomocník. Ale u toho její repertoár pouze začíná.

  • Okna,
  • zrcadla,
  • sprchový kout,
  • sklo digestoře,
  • konferenční stolky,
  • a další hladké povrchy.

Akustěrka zachránila tablet

Věříme, že využití akustěrky WV 2 je téměř nekonečné. A i vy jistě přijdete na nový způsob, který vám vytrhne trn z paty. Tak jako jedné naší zákaznici. Ta si během mytí oken pouštěla na tabletu písničky, a jak rychle pracovala se stěrkou, nevšimla si, že se přiblížila ke svým připraveným saponátům. Chtělo to jen okamžik, krok stranou a saponát už se rozléval na tablet. Než běžet do jiné místnosti pro papírové utěrky, pustila jen odsávání na akustěrce a tablet je stále funkční.

Objevte radost, která na vás čeká za perfektně umytými okny a dalšími lesklými povrchy. Objevte akustěrku Kärcher WV 2.

Pomocníci v péči o domácnost

Parní čistič SC 1

Parní čistič SC 1

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. Je vhodný pro rychlý, průběžný a účinný úklid na všech běžných tvrdých plochách v domácnosti. Čistí bez chemie.
Parní čistič SC 1 Premium

Parní čistič SC 1 Premium

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. Je kompaktní, nabízí vysokou flexibilitu. Verze Premium v bílé barvě disponuje širším příslušenstvím (prodlužovací ohebná hadice).
Prášek pro odstranění vodního kamene

Prášek pro odstranění vodního kamene

Zbavuje účinně parní čističe a jiné teplovodní přístroje jako například rychlovarné konvice nebo kávovary vápenných usazenin – pro dlouhou životnost a nízkou spotřebu energie.
Parní tlaková žehlička I 6006 pro SV

Parní tlaková žehlička I 6006 pro SV

Parní žehlička I 6006 je kompatibilní s parními vysavači SV. Disponuje komfortní a vysoce kvalitní žehlicí plochou z ušlechtilé oceli. Atraktivní žluto-černé provedení.
Vysavač na okna WV 6 Plus

Vysavač na okna WV 6 Plus

Vysavač na okna WV 6 Plus s AKU baterií je špičkový pomocník pro rychlé mytí oken beze šmouh. Disponuje inovativní technologií okenní stěrky a nabízí ještě flexibilnější využití.
Vysavac na okna WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit

Vysavac na okna WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit

WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit: Bateriový čistič oken, láhev s rozprašovačem a rozmývákem s potahem, čisticí prostředek, úzká odsávací hubice, nabíjecí stanice a náhradní baterie.
Parní čistič SC 1 EasyFix Premium

Parní čistič SC 1 EasyFix Premium

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI a je velmi kompaktní. EasyFix obsahuje sadu pro čištění podlah. Verze Premium nabízí širší příslušenství (prodlužovací hadice).
Parní čistič SC 2 Deluxe EasyFix Premium

Parní čistič SC 2 Deluxe EasyFix Premium

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. Informativní LED kroužek, EasyFix sada na podlahy a Premium příslušenství (velký kulatý kartáč, náhradní utěrka, Power tryska).
Parní čistič SC 1 EasyFix

Parní čistič SC 1 EasyFix

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. EasyFix obsahuje navíc sadu pro čištění podlah. Důkladně a bez chemie hygienicky vyčistí všechny běžné tvrdé povrchy v domácnosti.
Parní čistič SC 2 EasyFix Premium

Parní čistič SC 2 EasyFix Premium

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. 2 stupně regulace páry, EasyFix sada na podlahy a Premium příslušenství (náhradní utěrka, velký kulatý kartáč a Power tryska).

Staňte se součástí světa čištení Kärcher

Ať už jste vášniví zahradníci, úklidoví mistři nebo myslíte zeleně, předejte vaše užitečné nápady a zkušenosti dál.

Vase pribehy

Vyprávějte své historky z úklidu

Poslat příběh
Obrázky k článku (max. velikost 2MB)
souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účel blogu
* označuje povinné položky

Děkujeme za Váš příběh!

Úspěšně jsme ho přijali a budeme Vás informovat o jeho zvěřejnění.