Jak uklidit grilování?

klobásky na grilu

Léto voní. Voní po jahodách, višních, fialkových levandulích, slunci i soli… A taky po klobáskách. A párečcích. A grilovaném mase. Prostě po všem, na co si jen vzpomenete, když na vás jednou za čas přijde mlsná. Po všem, co se dá na grilu připravit. Úklid po velkém grilování většinou moc nevoní nikomu, ale s Kärcherem to zvládnete rychle!

Přemýšlíte nad grilem a zvažujete, jaký tvar, velikost a další aspekty? Co určitě zvažovat nemusíte, je vybavení, které pomáhá s úklidem po grilování. To je jednoduše nutnost.

Maso připravte vy, o úklid se postará Kärcher

Grily v rámci svého sortimentu společnost Kärcher nenabízí. Ale ani během letní sezony nestojí Kärcher někde opodál v koutě. Během letní sezóny totiž oceníte všechny jeho výrobky — vysokotlaké čističe, akustěrky, závlahové systémy, hadice, postřikovače a další. Na jeden z produktů bychom se však rádi zaměřili o něco více. A tím je vysavač na popel Kärcher AD4 Premium. Původně si ho naši zákazníci nejčastěji kupují v době chladných dní, kdy se zima jen tak nehodlá pustit svého ocelového trůnu, a tak často tráví příjemná odpoledne u kamen.

Ale v letní sezóně tento vysavač využijete také. Kdy? Odpověď je: po každém grilování. Párečky i maso už zmizely v žaludcích hladových strávníků a na stole zůstala hromada špinavého nádobí. S tím vám Kärcher AD4 sice nepomůže, ale s hromadou popela zatočí bleskově a s přehledem. Po rodinném setkání nechte gril vychladnout, a pak vysavač jednoduše odtáhněte ke grilu. Není to nic složitého, je totiž na kolečkách. Pak se společně pusťte do práce.

O popel přímo v grilišti se postará kovové hubice, kterou je vysávací hadice zakončena. Poté připevněte podlahovou hubici a vysajte podlahu kolem grilu. Někdy se vám stane, že máte pocit jako by vysavač nesál „na plné pecky“. I na tuto situaci však vývojáři v Kärcheru mysleli a přístroj vybavili tlačítkem pro oklep filtru, díky kterému filtr pročistíte a obnovíte sací výkon.
Sběrná nádoba i hadice (i když to na první pohled nepoznáte) jsou vyrobeny z kovu, což jen zvyšuje bezpečnost práce. A hlavně všechno máte vždy po ruce a při jednom. Veškeré příslušenství je totiž uloženo přímo na vysavači. Ani vyprazdňování nádoby na popel není žádná věda a tento úkol tak bez sebemenšího úniku nečistot zvládne každý.

Léto je v plném proudu a stejně jako ke grilování patří nakládané maso, klobásky a grilovaný sýr, je nutné počítat i s popelem. Zahoďte ohořelé smetáčky a košťátka a uklízejte po vašich večírcích stylově a hlavně efektivně.

Pomocníci v péči o zahradu

TELESKOPICKÉ NŮŽKY NA ŽIVÝ PLOT PHG 18-45 BATTERY

TELESKOPICKÉ NŮŽKY NA ŽIVÝ PLOT PHG 18-45 BATTERY

Bateriové teleskopické nůžky na živé ploty PHG 18-45 Battery (18 = bateriová platforma 18 V, 45 = řezná delka 45 cm) s prodlužovacím nástavcem umožňují stříhání bez žebříku. Úhlově nastavitelná hlava nůžek umožňuje stříhání různých tvarů.
Starter kit Battery Power 18/50

Starter kit Battery Power 18/50

Vč. vyměnitelné baterie 18 V / 5,0 Ah Battery Power a 18V rychlonabíječky: Starter Kit Battery Power 18/50 pro použití ve všech zařízeních bateriové platformy Kärcher 18 V.
STRUNOVÁ SEKAČKA LTR 18-30 BATTERY SET

STRUNOVÁ SEKAČKA LTR 18-30 BATTERY SET

AKU strunová sekačka LTR 18-30 Battery Set (18 = bateriová platforma 18 V, 30 = průměr záběru struny 30 cm) včetně baterie 18 V a rychlonabíječky je multitalent pro čisté okraje trávníku, ergonomickou práci a pohodlné sekání v rozích.
TELESKOPICKÁ ŘETĚZOVÁ PILA PSW 18-20 BATTERY

TELESKOPICKÁ ŘETĚZOVÁ PILA PSW 18-20 BATTERY

AKU teleskopická řetězová pila PSW 18-20 Battery (18 = bateriová platforma 18 V, 20 = délka lišty 20 cm) snadno dosáhne na všechny větve ve výšce až 4 metrů. Pro bezpečnou a komfortní péči o stromy.
NŮŽKY NA TRÁVU GSH 18-20 BATTERY

NŮŽKY NA TRÁVU GSH 18-20 BATTERY

AKU nůžky na trávu GSH 18-20 Battery (18 = bateriová platforma 18 V, 20 = délka střihu s lištou na keře 20 cm) pro dokonalou linii a přesné výsledky stříhání a tvarování keřů.
SEKAČKA NA TRÁVU LMO 18-36 BATTERY

SEKAČKA NA TRÁVU LMO 18-36 BATTERY

AKU sekačka na trávu LMO 18-36 Battery (18 = bateriová platforma 18 V, 36 = pracovní šírka 36 cm) je extrémně obratná a lehká. Se snadným centrálním čtyřstupňovým nastavením žací výšky. Baterie není součástí dodávky.
Tlaková myčka K 5 Full Control Home + rotační kartáč

Tlaková myčka K 5 Full Control Home + rotační kartáč

Tlaková myčka je vhodná pro pravidelné čištění středně silných nečistot v domácnosti. S plošným výkonem 40 m²/h.
Zavlažovací automat WT 5

Zavlažovací automat WT 5

Zavlažovací automat WT 5 zcela sám spouští a zastavuje zavlažování zahrady. Doba zavlažování může být individálně a přesně naprogramována.
Zavlažovací pistole multifunkční

Zavlažovací pistole multifunkční

Jednoduchá multifunkční zahradní pistole se 3 obrysy postřiku: sprcha, bodový a kuželový paprsek. S aretovatelným spouštěčem je ideální pro trvalé zavlažování nejrůznějších rostlin.
Zahradní sprcha

Zahradní sprcha

Řešení 2v1 pro vaši zahradu - osvěžující požitek ze sprchování nebo plnohodnotná zalévací tyč k efektivnímu zavlažování rostlin. Zahradní sprcha se dá rychle sestavit a je velmi skladná.

Děkujeme, že jste součástí světa čištění Kärcher

Ať už jste vášniví zahradníci, úklidoví mistři, bojovníci za hygienickou čistotu, nebo myslíte zeleně, budeme rádi, pokud se staneme s výrobky Kärcher součástí Vašich příběhů.

Vase pribehy