Jak uklidit grilování?

klobásky na grilu

Léto voní. Voní po jahodách, višních, fialkových levandulích, slunci i soli… A taky po klobáskách. A párečcích. A grilovaném mase. Prostě po všem, na co si jen vzpomenete, když na vás jednou za čas přijde mlsná. Po všem, co se dá na grilu připravit. Úklid po velkém grilování většinou moc nevoní nikomu, ale s Kärcherem to zvládnete rychle!

Přemýšlíte nad grilem a zvažujete, jaký tvar, velikost a další aspekty? Co určitě zvažovat nemusíte, je vybavení, které pomáhá s úklidem po grilování. To je jednoduše nutnost.

Maso připravte vy, o úklid se postará Kärcher

Grily v rámci svého sortimentu společnost Kärcher nenabízí. Ale ani během letní sezony nestojí Kärcher někde opodál v koutě. Během letní sezóny totiž oceníte všechny jeho výrobky — vysokotlaké čističe, akustěrky, závlahové systémy, hadice, postřikovače a další. Na jeden z produktů bychom se však rádi zaměřili o něco více. A tím je vysavač na popel Kärcher AD4 Premium. Původně si ho naši zákazníci nejčastěji kupují v době chladných dní, kdy se zima jen tak nehodlá pustit svého ocelového trůnu, a tak často tráví příjemná odpoledne u kamen.

Ale v letní sezóně tento vysavač využijete také. Kdy? Odpověď je: po každém grilování. Párečky i maso už zmizely v žaludcích hladových strávníků a na stole zůstala hromada špinavého nádobí. S tím vám Kärcher AD4 sice nepomůže, ale s hromadou popela zatočí bleskově a s přehledem. Po rodinném setkání nechte gril vychladnout, a pak vysavač jednoduše odtáhněte ke grilu. Není to nic složitého, je totiž na kolečkách. Pak se společně pusťte do práce.

O popel přímo v grilišti se postará kovové hubice, kterou je vysávací hadice zakončena. Poté připevněte podlahovou hubici a vysajte podlahu kolem grilu. Někdy se vám stane, že máte pocit jako by vysavač nesál „na plné pecky“. I na tuto situaci však vývojáři v Kärcheru mysleli a přístroj vybavili tlačítkem pro oklep filtru, díky kterému filtr pročistíte a obnovíte sací výkon.
Sběrná nádoba i hadice (i když to na první pohled nepoznáte) jsou vyrobeny z kovu, což jen zvyšuje bezpečnost práce. A hlavně všechno máte vždy po ruce a při jednom. Veškeré příslušenství je totiž uloženo přímo na vysavači. Ani vyprazdňování nádoby na popel není žádná věda a tento úkol tak bez sebemenšího úniku nečistot zvládne každý.

Léto je v plném proudu a stejně jako ke grilování patří nakládané maso, klobásky a grilovaný sýr, je nutné počítat i s popelem. Zahoďte ohořelé smetáčky a košťátka a uklízejte po vašich večírcích stylově a hlavně efektivně.

Pomocníci v péči o zahradu

Teleskopické nůžky na živý plot PHG 18-45 Battery

Teleskopické nůžky na živý plot PHG 18-45 Battery

Bateriové teleskopické nůžky na živé ploty PHG 18-45 Battery s prodlužovacím nástavcem umožňují stříhání bez žebříku. Úhlově nastavitelná hlava nůžek umožňuje stříhání různých tvarů. Baterie není součástí dodávky.
Starter kit Battery Power 18/50

Starter kit Battery Power 18/50

Vč. vyměnitelné baterie 18 V / 5,0 Ah Battery Power a 18V rychlonabíječky: Starter Kit Battery Power 18/50 pro použití ve všech zařízeních bateriové platformy Kärcher 18 V.
Strunová sekačka LTR 18-30 Battery Set

Strunová sekačka LTR 18-30 Battery Set

Bateriová strunová sekačka LTR 18-30 Battery Set včetně baterie 18 V a rychlonabíječky.Multitalent pro čisté okraje trávníku, ergonomickou práci a pohodlné sekání v rozích.
Teleskopická řetězová pila PSW 18-20 Battery

Teleskopická řetězová pila PSW 18-20 Battery

Bateriová teleskopická řetězová pila PSW 18-20 Battery, kterou lze jednoduše dosáhnout na všechny větve ve výšce až 4 metry. Pro bezpečnou a komfortní péči o stromy. Baterie není součástí dodávky.
Nůžky na trávu GSH 18-20 Battery

Nůžky na trávu GSH 18-20 Battery

Bateriové nůžky na trávu GSH 18-20 Battery pro dokonalou linii. Pro přesné výsledky stříhání a tvarování keřů. Baterie není součástí dodávky.
Sekačka na trávu LMO 18-36 Battery

Sekačka na trávu LMO 18-36 Battery

Bateriová sekačka LMO 18-36 Battery je extrémně obratná a lehká. Se snadným centrálním čtyřstupňovým nastavením žací výšky. Baterie není součástí dodávky
Tlaková myčka K 5 Full Control Home + rotační kartáč

Tlaková myčka K 5 Full Control Home + rotační kartáč

Tlaková myčka je vhodná pro pravidelné čištění středně silných nečistot v domácnosti. S plošným výkonem 40 m²/h.
Zavlažovací automat WT 5

Zavlažovací automat WT 5

Zavlažovací automat WT 5 zcela sám spouští a zastavuje zavlažování zahrady. Doba zavlažování může být individálně a přesně naprogramována.
Multifunkční postřikovací pistole

Multifunkční postřikovací pistole

Jednoduchá multifunkční postřikovací pistole se 3 obrysy postřiku: sprcha, bodový a kuželový paprsek. S aretovatelným spouštěčem je ideální pro trvalé zavlažování nejrůznějších rostlin.
Zahradní sprcha

Zahradní sprcha

Řešení 2 v 1 pro vaši zahradu: Osvěžující požitek ze sprchování nebo plnohodnotná zalévací tyč k efektivnímu zavlažování rostlin - zahradní sprcha se dá rychle sestavit a je velmi skladná.

Staňte se součástí světa čištení Kärcher

Ať už jste vášniví zahradníci, úklidoví mistři nebo myslíte zeleně, předejte vaše užitečné nápady a zkušenosti dál.

Vase pribehy

Vyprávějte své historky z úklidu

Poslat příběh
Obrázky k článku (max. velikost 2MB)
souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účel blogu
* označuje povinné položky

Děkujeme za Váš příběh!

Úspěšně jsme ho přijali a budeme Vás informovat o jeho zvěřejnění.