Jak zvládnout předvánoční úklid

predvanocni-uklid

(Před)vánoční úklid je tady!

Člověk má pocit, že stále jen uklízí, že? Jarní úklid, podzimní úklid zahrady a teď ještě uklidit před svátky. Máme pro vás jednu radu: Berte uklízení jako radost! A taky pro vás máme pár tipů, díky kterým může být prosincový úklid zábava.

Zapojte děti

Jen se nebojte a na chvilku je vyžeňte od počítačů. Čím víc vás bude doma uklízet, tím rychleji budete mít hotovo. A taky si určitě užijete plno srandy. Dejte jim do ruky prachovku, hadřík a šup šup uklízet. Vy zatím můžete třeba vytepovat sedačku, vysát nebo se pustit do přerovnání nádobí v kuchyni? Záleží na vás, jak velký (před)vánoční úklid chcete udělat.

Od podlahy

Pusťte si písničku Dancing Queen od skupiny ABBA, vezměte do ruky mop nebo podlahovou myčku a vytírejte, zpívejte, tancujte, jak je libo. Uklízení má být přece zábava! Ale abychom nezapomněli, nejdřív ještě pořádně vysajte. Vysavače pro domácnost vás zbaví drobečků z dlouhých koberců, chlupů ze sedaček i prachu pod komodou. Myslete také na vánoční návštěvu, kterou za pár dní čekáte. Není někdo z blízkých alergický na prach či zvířecí chlupy? Nebojte, vysavače vám díky kvalitním HEPA filtrům zaručí dokonalou čistotu.

Nebesky čisté

Uklizený byt (dům) se prý pozná podle ustlané postele a čisté koupelny. Co myslíte vy? Každopádně při prosincovém úklidu na koupelnu a toaletu nezapomeňte. A vlastně můžete vzít rovnou i mastnotu v kuchyni. Stačí vám k tomu naše parní čističe, které mají všestranné využití bez použití chemie. Jsou ideální v boji proti bakteriím, virům i mastnotě. Pokud si páru zamilujete stejně jako my, můžete se podívat i na parní mop a parní čističe oken – s těmi je uklízení také zábava.

Pár tipů, jak si zútulnit domov

A jelikož je Ježíšek už skoro za dveřmi, pozvěte si do uklizeného domu vánoční atmosféru. Kupte, nebo si vyrobte vánoční věnec, experimentujte a s dětmi si vytvořte vánoční dekorace na stůl, pořiďte si vánoční povlečení, zapojte světélka v obývacím pokoji nebo si kupte svícen do okna.

Kterou vánoční dekoraci máte rádi vy?

 

Pomocníci v péči o domácnost

Parní čistič SC 1

Parní čistič SC 1

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. Je vhodný pro rychlý, průběžný a účinný úklid na všech běžných tvrdých plochách v domácnosti. Čistí bez chemie.
Parní čistič SC 1 Premium

Parní čistič SC 1 Premium

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. Je kompaktní, nabízí vysokou flexibilitu. Verze Premium v bílé barvě disponuje širším příslušenstvím (prodlužovací ohebná hadice).
Prášek pro odstranění vodního kamene

Prášek pro odstranění vodního kamene

Zbavuje účinně parní čističe a jiné teplovodní přístroje jako například rychlovarné konvice nebo kávovary vápenných usazenin – pro dlouhou životnost a nízkou spotřebu energie.
Parní tlaková žehlička I 6006 pro SV

Parní tlaková žehlička I 6006 pro SV

Parní žehlička I 6006 je kompatibilní s parními vysavači SV. Disponuje komfortní a vysoce kvalitní žehlicí plochou z ušlechtilé oceli. Atraktivní žluto-černé provedení.
Vysavač na okna WV 6 Plus

Vysavač na okna WV 6 Plus

Vysavač na okna WV 6 Plus s AKU baterií je špičkový pomocník pro rychlé mytí oken beze šmouh. Disponuje inovativní technologií okenní stěrky a nabízí ještě flexibilnější využití.
Vysavac na okna WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit

Vysavac na okna WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit

WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit: Bateriový čistič oken, láhev s rozprašovačem a rozmývákem s potahem, čisticí prostředek, úzká odsávací hubice, nabíjecí stanice a náhradní baterie.
Parní čistič SC 1 EasyFix Premium

Parní čistič SC 1 EasyFix Premium

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI a je velmi kompaktní. EasyFix obsahuje sadu pro čištění podlah. Verze Premium nabízí širší příslušenství (prodlužovací hadice).
Parní čistič SC 2 Deluxe EasyFix Premium

Parní čistič SC 2 Deluxe EasyFix Premium

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. Informativní LED kroužek, EasyFix sada na podlahy a Premium příslušenství (velký kulatý kartáč, náhradní utěrka, Power tryska).
Parní čistič SC 1 EasyFix

Parní čistič SC 1 EasyFix

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. EasyFix obsahuje navíc sadu pro čištění podlah. Důkladně a bez chemie hygienicky vyčistí všechny běžné tvrdé povrchy v domácnosti.
Parní čistič SC 2 EasyFix Premium

Parní čistič SC 2 EasyFix Premium

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. 2 stupně regulace páry, EasyFix sada na podlahy a Premium příslušenství (náhradní utěrka, velký kulatý kartáč a Power tryska).

Staňte se součástí světa čištení Kärcher

Ať už jste vášniví zahradníci, úklidoví mistři nebo myslíte zeleně, předejte vaše užitečné nápady a zkušenosti dál.

Vase pribehy

Vyprávějte své historky z úklidu

Poslat příběh
Obrázky k článku (max. velikost 2MB)
souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účel blogu
* označuje povinné položky

Děkujeme za Váš příběh!

Úspěšně jsme ho přijali a budeme Vás informovat o jeho zvěřejnění.