Seznamte se s FC 5 Cordless, bezkabelovou „supersestrou“ FC pětky

Seznamte se s FC 5 Cordless, bezkabelovou „supersestrou“ FC pětky

Pokud si chcete usnadnit pravidelný úklid, neměl by ve vašem úklidovém arzenálu chybět univerzální čistič tvrdých podlah Kärcher FC 5. Tentokrát vám představíme jeho bezkabelovou neboli „cordless“ verzi.

Podlahová myčka FC 5 patří mezi stálice v nabídce úklidových pomocníků Kärcher. Pokud si získala i vás, měli byste vědět, že má mladší „sestru“. Model FC 5 Cordless je stejně výkonný, ale má jednu velkou výhodu – absenci napájecí šňůry. Díky tomu je flexibilnější a pohodlněji se s ním manipuluje.

Stírání a odsávání jedním tahem

Ať už domácnost pulírujete s radostí, nebo se do úklidu musíte trochu nutit, určitě uvítáte každé řešení, které vám pomůže dosáhnout perfektního výsledku za kratší dobu. Díky tomu, že myčka Kärcher FC 5 vysává a vytírá zároveň, přináší skutečně citelnou úsporu času. Kouzlo této mašinky spočívá v tom, že disponuje dvěma čisticími válci, přes které proudí z nádržky na podlahu čistá voda s mycím prostředkem. Válce zároveň ženou špinavou vodu z podlahy zpět do přístroje, přímo do druhé nádrže na znečištěnou vodu.

Výsledkem je nablýskaná podlaha, která na první pohled září čistotou. Podlahová myčka si skvěle rozumí s mycím prostředkem Kärcher, který má příjemně svěží vůni, ale hlavně dokáže zatočit i s jinak obtížně odstranitelnými skvrnami. Po každém mytí stačí znečištěnou vodu jednoduše vylít a válce pročistit přímo na přístroji v parkovací stanici. Vlhké válce pak můžete z přístroje vyjmout a nechat je proschnout na parkovací stanici – vyhnete se tak nepříjemnému odéru, který je typický pro klasické mopy.

Už žádné zakopávání o kabely

Výhodou přístroje je i fakt, že díky dopředu rotujícím válcům klouže po podlaze prakticky sám, podobně jako třeba samochodná sekačce na trávu. Ale teď zpátky ke „cordless“ verzi. Absence kabelu je skvělá vychytávka. Zaprvé vám zvýší okruh použití myčky – můžete vytírat i tam, kde nemáte přístup k elektřině. Zadruhé se můžete těšit na jednodušší manipulaci s přístrojem. Třetím benefitem je, že už o kabel nebudete zakopávat, zamotávat se nebo se o něj přetahovat se zvědavými čtyřnohými dobrodruhy.

Předností bateriové verze FC 5 je také princip nabíjení. Myčka během nabíjení jednoduše odpočívá na parkovací stanici a po odpojení kabelu je ihned připravena k použití. Stav baterie si můžete zkontrolovat díky zeleným kontrolkám přímo na přístroji, takže si dokážete odhadnout zbývající dobu použití a zároveň víte, kdy mašinka potřebuje „šťávu“.

Pomocníci v péči o domácnost

PARNÍ ČISTIČ SC 1

PARNÍ ČISTIČ SC 1

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Je vhodný pro rychlý, průběžný a účinný úklid na všech běžných tvrdých plochách v domácnosti. Čistí bez chemie.
PARNÍ ČISTIČ SC 1 PREMIUM

PARNÍ ČISTIČ SC 1 PREMIUM

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Je kompaktní, nabízí vysokou flexibilitu. Verze Premium disponuje širším příslušenstvím (prodlužovací ohebná hadice).
Prášek pro odstranění vodního kamene

Prášek pro odstranění vodního kamene

Zbavuje účinně parní čističe a jiné teplovodní přístroje jako například rychlovarné konvice nebo kávovary vápenných usazenin – pro dlouhou životnost a nízkou spotřebu energie.
Parní tlaková žehlička I 6006 pro SV

Parní tlaková žehlička I 6006 pro SV

S parním čističem řady SV můžete nyní i žehlit. Chytré funkce doplňkové tlakové žehličky šetří váš čas a poradí si i s náročným uhlazením těžkých látek.
VYSAVAČ NA OKNA WV 6 PLUS

VYSAVAČ NA OKNA WV 6 PLUS

Mytí oken snadno a beze šmouh. Inovativní technologie okenní stěrky, dlouhý výkon a maximální flexibilita dělají z okenního vysavače WV 6 Plus nepostradatelného pomocníka v domácnosti.
Vysavac na okna WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit

Vysavac na okna WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit

WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit: Bateriový čistič oken, láhev s rozprašovačem a rozmývákem s potahem, čisticí prostředek, úzká odsávací hubice, nabíjecí stanice a náhradní baterie.
PARNÍ ČISTIČ SC 1 EasyFix PREMIUM

PARNÍ ČISTIČ SC 1 EasyFix PREMIUM

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI** a je velmi kompaktní. EasyFix obsahuje sadu pro čištění podlah. Verze Premium nabízí širší příslušenství (prodlužovací hadice).
PARNÍ ČISTIČ SC 2 DELUXE EasyFix PREMIUM

PARNÍ ČISTIČ SC 2 DELUXE EasyFix PREMIUM

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Informativní LED kroužek, EasyFix sada na podlahy a Premium příslušenství (velký kulatý kartáč, náhradní utěrka, Power tryska).
PARNÍ ČISTIČ SC 1 EasyFix

PARNÍ ČISTIČ SC 1 EasyFix

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. EasyFix obsahuje navíc sadu pro čištění podlah. Důkladně a bez chemie hygienicky vyčistí všechny běžné tvrdé povrchy v domácnosti.
PARNÍ ČISTIČ SC 2 EasyFix PREMIUM

PARNÍ ČISTIČ SC 2 EasyFix PREMIUM

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. 2 stupně regulace páry, EasyFix sada na podlahy a Premium příslušenství (náhradní utěrka, velký kulatý kartáč a Power tryska).

Děkujeme, že jste součástí světa čištění Kärcher

Ať už jste vášniví zahradníci, úklidoví mistři, bojovníci za hygienickou čistotu, nebo myslíte zeleně, budeme rádi, pokud se staneme s výrobky Kärcher součástí Vašich příběhů.

Vase pribehy