Vysávat jde i bez sáčků a chemie

Vysávat jde i bez sáčků a chemie

Ekologie je trendy. Zda je to dobře, nebo si o tom myslíte své, to necháme na vás. V případě vysavače Kärcher DS 6 s vodním filtrem se ale jedná o spojení ekologie a úspory peněz, které ocení každý.

Jak na ekologické vysávání?

Pokud se s vámi pomalu loučí váš starý vysavač, stojíte právě před zásadním rozhodnutím. Necháte ho opravit, nebo ho ekologicky zlikvidujete a pořídíte si nějaký, do kterého nebudete muset kupovat papírové sáčky? Ve většině českých domácností aktuálně vyhrává druhá varianta.

Při výběru nového spotřebiče je vhodné nahlédnout i na zákaznické recenze jednotlivých strojů. Dozvíte se nejen technické údaje, ale i reálné zkušenosti majitelů. Vysavač Kärcher DS 6 s vodním filtrem funguje tak, že se nasáté nečistoty zachytí ve vodním víru v nádrži, která je součástí vysavače. Dovnitř se lije obyčejná voda s kapkou odpěňovače. Co vás možná překvapí, a dozvíte se to právě ze zákaznických recenzí, to je čistota a svěžest vzduchu, který z vysavače fouká ven. Co nezachytí voda, a že je toho minimum, to se zastaví v sérii filtrů. S trochou nadsázky se dá o DS 6 říct, že je vysavačem a čističkou vzduchu v jednom.

Pokud chcete vaši ekologickou domácnost posunout na další úroveň, zastavte se v některém z našich Kärcher Center. Nechte si ukázat parní čističe a pravděpodobně si ho ponesete domů. Koncept těchto čističů je takový, že pro pečlivý úklid nemusíte kupovat žádné čisticí prostředky. Bio čisticí prostředky si se zažranou špínou někdy moc neporadí. Oproti tomu horká pára nejenže odstraňuje mastnotu a vodní kámen, ale především dezinfikuje podobně účinně jako agresivní chemikálie.

Kärcher přístroje se vyznačují velice kvalitním zpracováním a dlouhou životností. Pokud by se však něco pokazilo, můžete se spolehnout na záruční i pozáruční servis, kde vám stroj opraví. Koukněte na www.karcher.cz a přesvědčte se sami!

 

Pomocníci pro ekologické čištění

PARNÍ ČISTIČ SC 1

PARNÍ ČISTIČ SC 1

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Je vhodný pro rychlý, průběžný a účinný úklid na všech běžných tvrdých plochách v domácnosti. Čistí bez chemie.
PARNÍ ČISTIČ SC 2 DELUXE EasyFix

PARNÍ ČISTIČ SC 2 DELUXE EasyFix

Výroční produkt s dlouhodobě sníženou cenou a prodlouženou zárukou o 30 měsíců.
Parní mop SC 3 UPRIGHT EasyFix

Parní mop SC 3 UPRIGHT EasyFix

Bestseller s dlouhodobě sníženou cenou.
Parní čistič SC 3 EasyFix

Parní čistič SC 3 EasyFix

Parní čistič SC 3 EasyFix s podlahovou hubicí EasyFix a odvápňovací patronou umožňuje čištění bez přerušování díky kdykoli naplnitelné nádrži na vodu. Doba ohřevu pouze 30 sekund.
Parní čistič SC 4 EasyFix

Parní čistič SC 4 EasyFix

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Vysoký komfort: přihrádky na kabel a příslušenství. Flexibilní sada na podlahy EasyFix a úklid bez přerušení.
Parní čistič SC 5 EasyFix

Parní čistič SC 5 EasyFix

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Nejsilnější parní čistič Kärcher. Regulace páry, funkce VapoHydro, práce bez přerušení, přípojka pro parní žehličku a další.
Parní vysavač SV 7

Parní vysavač SV 7

Parní vysavač SV 7 napařuje, vysává i suší v jednom kroku. Je vysoce multifunkční a pečlivě se stará o hygienu vaší domácnosti.
Parní čistič SC 4 EasyFix + parní žehlička

Parní čistič SC 4 EasyFix + parní žehlička

Parní čistič SC 4 EasyFix Iron s podlahovou hubicí EasyFix a parní žehličkou včetně vyjímatelné a kdykoli doplnitelné nádrže na vodu pro čištění bez přerušování.
Parní cistic SC 5 EasyFix + parní žehlička

Parní cistic SC 5 EasyFix + parní žehlička

Parní čistič SC 5 EasyFix Iron pracuje s tlakem páry 4,2 bar a napařovací žehličkou. Včetně podlahové hubice EasyFix, funkce VapoHydro a nádrží na vodu s průběžným doplňováním.

Děkujeme, že jste součástí světa čištění Kärcher

Ať už jste vášniví zahradníci, úklidoví mistři, bojovníci za hygienickou čistotu, nebo myslíte zeleně, budeme rádi, pokud se staneme s výrobky Kärcher součástí Vašich příběhů.

Vase pribehy