S multifunkčním vysavačem uklidíte i listí a zeminu na dvorku

S multifunkčním vysavačem uklidíte i listí a zeminu na dvorku

Vysají suché i mokré nečistoty, klidně i najednou. Když někdo rozbije láhev s vodou, poradí si i se střepy a tekutinu. Vysavače se dostanou i do těžko přístupných míst a vyluxujete s nimi pohodlně i auto a zahradu. Řada z nich funguje i jako fukar, takže s nimi vyfoukáte listí na zahradě a pak ho rovnou vysajete.

Univerzální vysavače na mokré a suché vysávání

Multifunkční vysavače zastanou funkci několika úklidových pomůcek a zařízení. Samozřejmostí je vysávání prachu a nečistot na podlaze. Multifunkční vysavače jsou vybavené nejrůznějšími nástavci, takže se dostanete i do hůře dostupných míst. Pohodlně tak vysajete například interiér auta nebo prostor pod pohovkou.

 

Díky kvalitní filtraci si navíc poradí i s hrubšími nečistotami jako je třeba stavební suť. Multifunkční vysavače Kärcher mají odolné sací trubky a nádrže, takže si poradí i se střepy, štěrkem v garáži, vysypaným pískem pro domácí mazlíčky nebo popelem z grilu či krbu. Dejte si jen pozor, aby byl popel studený, jinak hrozí poškození vysavače horkem.

 

Víceúčelové vysavače také zastanou funkci mopu, takže s nimi odstraníte vylité tekutiny. Zvládnete uklidit nejen rozlité mléko nebo rozbitou flašku vína, ale také nehodu v koupelně, když tam děti udělají potopu nebo z pračky vyteče voda. Pokud vysajete vodu s pracím prostředkem, vysavač pak vyčistěte, aby zbytky prášku neucpávaly sací trubky a nesnižovaly tak výkon vysavače.

 

Kromě vylitých tekutin či vyteklé vody z vany zvládnou víceúčelové vysavače vysát i nízkou hladinou vody, kde se už nevyplatí použít čerpadlo. Když vám například při silných přívalových deštích mírně zateče do sklepa nebo garáže, tak vodu vysajete.

Multifunkční vysavače využijete v garáži i na zahradě

Vysavače na suché a mokré nečistoty si poradí také s dlažbou na dvorku nebo s hlínou na chodníku. Mají dostatečně velkou nádrž, takže během vysávání nemusíte každou chvíli vyměňovat sáčky, zvládnou navíc vysát i mokrou zeminu.

 

AKU vysavače Kärcher také mají často funkci fukaru, takže s nimi z pozemku sfoukáte všechno listí na jednu hromadu a odklidíte ho.

 

Multifunkční vysavače Kärcher využijete díky zadnímu výfuku i na nafouknutí bazénových polštářů. Když chystáte bazén na zimu, vysajete s nimi dlažbu kolem bazénu, nafouknete plachtu a necháte bazén do jara odpočívat. A obráceně i pomocí vysavače vysajete vzduch z bazénového polštáře, a to tak, že ho zcela vyprázdníte, srolujete a přes léto necháte uklizený.Multifunkční vysavače využijete i na dvorečku nebo zahradě. Na podzim s nimi vyfoukáte spadané listí.

Baterie AKU vysavačů využijete i v zahradní technice

Oblíbené jsou i akumulátorové vysavače, které kromě kabelu používají 18V a 36V Li-Ion baterie. Na jedno nabití nabití vydrží až 30 minut – záleží na typu baterie a modelu vysavače.

 

Velkou výhodou AKU vysavačů je univerzální využití baterie. Tu lze ze zařízení vyndat a použít u jiné AKU techniky Kärcher jako jsou například sekačky na trávu, fukary, nůžky na živý plot nebo tlakové myčky.

 

Nejpokročilejší multifunkční vysavače mají navíc vestavěnou zásuvku pro elektronářadí. Když jdete třeba přivrtat poličku, tak vrtačku připojíte rovnou do zásuvky vysavače a po skončení práce vysajete nečistoty a vše uklidíte.

 

 

Pomocníci v péči o domácnost

PARNÍ ČISTIČ SC 1

PARNÍ ČISTIČ SC 1

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Je vhodný pro rychlý, průběžný a účinný úklid na všech běžných tvrdých plochách v domácnosti. Čistí bez chemie.
PARNÍ ČISTIČ SC 1 PREMIUM

PARNÍ ČISTIČ SC 1 PREMIUM

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Je kompaktní, nabízí vysokou flexibilitu. Verze Premium disponuje širším příslušenstvím (prodlužovací ohebná hadice).
Prášek pro odstranění vodního kamene

Prášek pro odstranění vodního kamene

Zbavuje účinně parní čističe a jiné teplovodní přístroje jako například rychlovarné konvice nebo kávovary vápenných usazenin – pro dlouhou životnost a nízkou spotřebu energie.
Parní tlaková žehlička I 6006 pro SV

Parní tlaková žehlička I 6006 pro SV

S parním čističem řady SV můžete nyní i žehlit. Chytré funkce doplňkové tlakové žehličky šetří váš čas a poradí si i s náročným uhlazením těžkých látek.
VYSAVAČ NA OKNA WV 6 PLUS

VYSAVAČ NA OKNA WV 6 PLUS

Mytí oken snadno a beze šmouh. Inovativní technologie okenní stěrky, dlouhý výkon a maximální flexibilita dělají z okenního vysavače WV 6 Plus nepostradatelného pomocníka v domácnosti.
Vysavac na okna WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit

Vysavac na okna WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit

WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit: Bateriový čistič oken, láhev s rozprašovačem a rozmývákem s potahem, čisticí prostředek, úzká odsávací hubice, nabíjecí stanice a náhradní baterie.
PARNÍ ČISTIČ SC 1 EasyFix PREMIUM

PARNÍ ČISTIČ SC 1 EasyFix PREMIUM

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI** a je velmi kompaktní. EasyFix obsahuje sadu pro čištění podlah. Verze Premium nabízí širší příslušenství (prodlužovací hadice).
PARNÍ ČISTIČ SC 2 DELUXE EasyFix PREMIUM

PARNÍ ČISTIČ SC 2 DELUXE EasyFix PREMIUM

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. Informativní LED kroužek, EasyFix sada na podlahy a Premium příslušenství (velký kulatý kartáč, náhradní utěrka, Power tryska).
PARNÍ ČISTIČ SC 1 EasyFix

PARNÍ ČISTIČ SC 1 EasyFix

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. EasyFix obsahuje navíc sadu pro čištění podlah. Důkladně a bez chemie hygienicky vyčistí všechny běžné tvrdé povrchy v domácnosti.
PARNÍ ČISTIČ SC 2 EasyFix PREMIUM

PARNÍ ČISTIČ SC 2 EasyFix PREMIUM

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**. 2 stupně regulace páry, EasyFix sada na podlahy a Premium příslušenství (náhradní utěrka, velký kulatý kartáč a Power tryska).

Děkujeme, že jste součástí světa čištění Kärcher

Ať už jste vášniví zahradníci, úklidoví mistři, bojovníci za hygienickou čistotu, nebo myslíte zeleně, budeme rádi, pokud se staneme s výrobky Kärcher součástí Vašich příběhů.

Vase pribehy