Vyhrála jsem parní čistič SC 2 Deluxe EasyFix

Poprvé v životě jsem vyhrála a rovnou nového mazlíčka do mé sbírky Kärcher. Nevěřila jsem, že by dokázal čistit bez chemie, pouze párou. No a naše domácnost nepoužívá chemii. Pouze ekodrogerii.

Tenhle nový pomocník prostě čistí sám. Sice na vytírání podlahy mám jiné, ale na různé jiné příležitosti jsem ho vyzkoušela. Máme starší dům. Ti co mají novostavby to asi řešit min 5 let nemusí, ale třeba spáry v koupelně nebo zašlé spáry na chodbě. No u nás už od teď máme skoro novou koupelnu, chodbu:) atd. a to bez chemie. Neuvěřitelný co dokáže takový malý zázrak. Má různé nástavce, ale jeden bych doplnila a to nějaký menší do trojúhelník na spáry. Horní rukojeť bych trošku pogumovala jinak úžasně padne do ruky. Nástavce ve forma tycek jsou super, ale při výšce 173 cm musím být už ohnuta a to při úklidu 160cm čtverečních už dá trošku zabrat a záda cítíte. Hadice na přívod páry je trochu teplejší. Což by až tak nevadilo, ale když ji držíte přes 10 min v ruce už ji cítíte dost. Kdyby šla udělat trošku víc izolovaná, ale to by asi nestal přístroj tolik co stojí. Tohle jsou jediná mínusy, které jsem nešla a když spočítám plus a mínus. Vyhrávají klady. Už jen to, že opravdu bez chemie vyčistite, desinfikujete celou domácnost. Sama od sebe bych si ho nekoupila a teď vím, že to byla hloupost. Díky výhře a vyzkoušení ba naopak zvažuji výši verzi parního čističe. Tak snad Vám má recenze k něčemu byla a přikládám foto pro inspiraci.

Děkujeme, že jste součástí světa čištění Kärcher

Ať už jste vášniví zahradníci, úklidoví mistři, bojovníci za hygienickou čistotu, nebo myslíte zeleně, budeme rádi, pokud se staneme s výrobky Kärcher součástí Vašich příběhů.

Vase pribehy