Objevil jsem multifunkční vysavač do mojí dílny

Objevil jsem multifunkční vysavač do mojí dílny

Vlastním malou truhlářskou firmu. Vyrábíme nábytek na míru, kulisy do divadla a dřevěné hračky. Je nás pár, takže „všichni děláme všechno“. Občas tak musím zastat práci řidiče, obchoďáka, natěrače a někdy dokonce i uklízečky.

Nedávno jsem byl poslední, kdo ten den odcházel z dílny, takže jsem podle nepsaných pravidel musel poklidit. Protože jsem ale líná hospodyně, tak jsem místo smetáku vzal na dřevěný prach, piliny, odřezky a šroubky vysavač z kanceláře. Vysával jsem, práce rychle ubývala, když v tom se ozvala rána, já se ocitl ve tmě a z vysavače se začal linout smrad právě zničeného elektrospotřebiče.

Kousek od naší firmy mám prodejnu Kärcher, tak jsem se tam zastavil, jestli nemají nějaký vysavač, který by zvládl nepořádek v truhlářské dílně. Do firmy jsem se vrátil s multifunkčním vysavačem WD 5 Premium. Po chvíli uklízení jsem si začal nadávat. Ne, že jsem vysavač koupil, ale že jsem ho nekoupil už dávno. Když jsem si uvědomil, kolik času jsem strávil opatrným zametáním, při kterém stejně skončilo víc prachu v mých plicích než na lopatce, jsem na sebe měl regulérní zlost.

WD 5 Premium vysál bez problému všechno, co bylo na podlaze. S úzkým nástavcem jsem pak ještě vysál stoly, police a šuplíky. Když jsem měl pocit, že sání ztrácí tah, zmáčkl jsem tlačítko na horním panelu. Několik vzduchových pulzů vyčistilo filtr, a výkon znovu stoupl na 100 %.

Velkou výhodou tohoto multifunkčního vysavače je absence otravných sáčků. Všechen nepořádek padá do velké nerezové nádoby. Když jsem se začetl do návodu, objevil jsem i funkci fukaru, elektrostatickou ochranu odnímatelné rukojeti a úložný prostor na praktické příslušenství.

Pak jsem ale udělal další chybu. Vysavač jsem sbalil a odvezl domů, abych si poklidil auto, garáž a dílnu. Když ho viděla manželka, oznámila mi, že takový vysavač prostě nutně musíme mít doma, protože zametání terasy, sklepa a zahradního domku už má plné zuby. Přestože si na to nikdy nestěžovala, vzal jsem ji do Kärcheru, aby si ho vybrala sama.

Při výběru vysavače se manželka pěkně potrápila. Ne, že by jí v Kärcher Center nedovedli poradit (právě naopak), ale nedokázala se rozhodnout, jestli mě neprodat do otroctví, aby si je mohla koupit všechny. Zjistila (a já s ní), že vyrábí vysavače, které dokážou vysávat popel, mokrou špínu a dokonce i tepovat koberce a čalounění. Nakonec si odvezla WD 3 Premium a příslib, že si o nějakého dalšího žlutočerného pomocníka může napsat Ježíškovi.

Pomocníci v péči o domácnost

Parní čistič SC 1

Parní čistič SC 1

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. Je vhodný pro rychlý, průběžný a účinný úklid na všech běžných tvrdých plochách v domácnosti. Čistí bez chemie.
Parní čistič SC 1 Premium

Parní čistič SC 1 Premium

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. Je kompaktní, nabízí vysokou flexibilitu. Verze Premium v bílé barvě disponuje širším příslušenstvím (prodlužovací ohebná hadice).
Prášek pro odstranění vodního kamene

Prášek pro odstranění vodního kamene

Zbavuje účinně parní čističe a jiné teplovodní přístroje jako například rychlovarné konvice nebo kávovary vápenných usazenin – pro dlouhou životnost a nízkou spotřebu energie.
Parní tlaková žehlička I 6006 pro SV

Parní tlaková žehlička I 6006 pro SV

Parní žehlička I 6006 je kompatibilní s parními vysavači SV. Disponuje komfortní a vysoce kvalitní žehlicí plochou z ušlechtilé oceli. Atraktivní žluto-černé provedení.
Vysavač na okna WV 6 Plus

Vysavač na okna WV 6 Plus

Vysavač na okna WV 6 Plus s AKU baterií je špičkový pomocník pro rychlé mytí oken beze šmouh. Disponuje inovativní technologií okenní stěrky a nabízí ještě flexibilnější využití.
Vysavac na okna WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit

Vysavac na okna WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit

WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit: Bateriový čistič oken, láhev s rozprašovačem a rozmývákem s potahem, čisticí prostředek, úzká odsávací hubice, nabíjecí stanice a náhradní baterie.
Parní čistič SC 1 EasyFix Premium

Parní čistič SC 1 EasyFix Premium

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI a je velmi kompaktní. EasyFix obsahuje sadu pro čištění podlah. Verze Premium nabízí širší příslušenství (prodlužovací hadice).
Parní čistič SC 2 Deluxe EasyFix Premium

Parní čistič SC 2 Deluxe EasyFix Premium

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. Informativní LED kroužek, EasyFix sada na podlahy a Premium příslušenství (velký kulatý kartáč, náhradní utěrka, Power tryska).
Parní čistič SC 1 EasyFix

Parní čistič SC 1 EasyFix

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. EasyFix obsahuje navíc sadu pro čištění podlah. Důkladně a bez chemie hygienicky vyčistí všechny běžné tvrdé povrchy v domácnosti.
Parní čistič SC 2 EasyFix Premium

Parní čistič SC 2 EasyFix Premium

Parní čistič Kärcher si poradí i s KORONAVIRY a BAKTERIEMI. 2 stupně regulace páry, EasyFix sada na podlahy a Premium příslušenství (náhradní utěrka, velký kulatý kartáč a Power tryska).

Staňte se součástí světa čištení Kärcher

Ať už jste vášniví zahradníci, úklidoví mistři nebo myslíte zeleně, předejte vaše užitečné nápady a zkušenosti dál.

Vase pribehy

Vyprávějte své historky z úklidu

Poslat příběh
Obrázky k článku (max. velikost 2MB)
souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účel blogu
* označuje povinné položky

Děkujeme za Váš příběh!

Úspěšně jsme ho přijali a budeme Vás informovat o jeho zvěřejnění.