Trpaslík se sílou obra

Recenze12.Únor 2017Autor: admin

Nedávno byl na trh uveden pozoruhodný vysavač Kärcher VC 5. Teleskopický pomocník, který při svém trpasličím vzhledu sliboval slušný výkon, nás zaujal. Rozhodli jsme se, že se téhle nádheře podíváme na sáček.

A žádný jsme nenašli! VC 5 má totiž bezsáčkový filtrační systém. To znamená, že jednou za čas jednoduchým pohybem vycvaknete sběrnou nádobu a nečistoty vysypete do koše. Nejenže je to praktické a ekologické, ale i šetrné pro vaši kapsu. Vaše plíce, zvlášť pokud jste alergik, ocení HEPA filtr, který se navíc umí sám čistit.

Čím je ale VC 5 výjimečný, je jeho kompaktnost. Pokud doma bojujete s úložným prostorem, je pro vás tento vysavač ideální. Jedním pohybem je možné ho složit na rozměr 18 x 26 x 62 centimetrů, cože je pro představu velikost urostlejšího zahradního trpaslíka. Jedním stisknutím tlačítka pak vysunete teleskopickou tyč do takové délky, že se s vysavačem bude dobře pracovat i vysokým lidem.

Obdivuhodná vlastnost „vé cé pětky“ je jeho výkon. Stará auta mívala velké a hlučné motory. S těmi dnešními ale nemůžou soutěžit, byť je jejich objem násobně nižší. Stejně tak to je u vysavačů. Už dávno neplatí, že čím větší je, tím lépe saje. Trpaslík VC 5 není žádná hračka na vysávání drobků. Je to plnohodnotný úklidový stroj s nadstandardním výkonem.

Technickou lahůdkou je mimořádně flexibilní kloub u hubice, který vám pomůže dostat se do všech rohů, skulin a také pod nábytek. Tlačítko pro přepínání mezi hladkým povrchem a koberci je samozřejmostí. Vysavač má i praktické příslušenství, díky kterému ho využijete nejen na podlahu, ale také na nábytek, pohovky, záclony a vlastně všude, kde vás to napadne.

Ano, vypadá to, že jsme se zamilovali, ale jinak to nešlo. Kärcher VC 5 je totiž trpaslík se silou obra, který nás překvapil. Pokud nad tímto kouskem přemýšlíte, navštivte stránky www.karcher.cz, kde se dozvíte víc. A můžete si ho tam rovnou i objednat.


Další zajímavé články

MAZLÍK VS STRAŠIDLA A STRAŠIDÝLKA

Když už máme venku tak hezky a sympaticky vlezlo, můžeme se pro změnu na zoubek podívat naší domácnosti. Co si budeme povídat, po.... více

Místo domova „průchoďák“

„Tady je to jako v průchoďáku!“ Tuhle větu si jistě alespoň jednou v životě vyslechl každý z nás. Někdy se situace zvaná.... více

JAK SE ČISTÍ KRBOVÁ KAMNA?

Pokud vlastníte krbová kamna, můžete se v zimním období těšit na příjemné chvíle pohody u ohně. Abychom si mohli uklidňující teplo a.... více