Poručíme dešti!

KärchrovinyZahrada2.Květen 2017Autor: Matyáš Čistotný

Žijeme v mírném podnebném pásu, což v praxi znamená, že jeden rok nás smetou povodně a druhý nás devastuje sucho. Můžeme proklínat praotce Čecha, že nepopošel o pár set kilometrů na jih, ale k ničemu nám to nebude. S povodněmi vám bohužel neporadíme, ale na sucho máme recept.

Následující výjev známe všichni. Je podvečer. Muž s hadicí v ruce obchází záhony. Na ústí hadice drží palec, aby vodní proud co nejvíce rozptýlil. Žena zatím opakovaně chodí s konvemi plnými „dešťovky“ na druhý konec zahrady, kam hadice nedosáhne. Poznáváte se?

Investovat váš čas a energii můžete samozřejmě lépe. Kärcher během let, co se zabývá závlahovými systémy, vyvinul kompletní řešení pro zahrady různých velikostí. Kromě tradičního důrazu na kvalitu se vývojáři soustředili i na ekologické zacházení s vodními zdroji. Pojďte se seznámit s výrobky, díky kterým pro vás bude zahrada potěšením.

(Co Kärcher nabízí?)

POSTŘIKOVAČE A ZALÉVACÍ TYČE

Obrys postřiku a množství vody lze samozřejmě přesně nastavit, takže jedním postřikovačem můžete zalívat velké dřeviny i drobné rostlinky. Díky rozmanité nabídce postřikovačů a zalévacích tyčí si vyberete výrobek, který vám skvěle sedne do ruky a bude vyhovovat potřebám vaší flóry.

HADICOVÉ ZÁSTRČNÉ SYSTÉMY

Pro všechny běžné západkové systémy a běžné průměry hadic má firma Kärcher v nabídce vhodné spojovací díly. Je jedno, jaký průměr má vaše zahradní hadice, zda 1/2″, 5/8″ nebo 3/4″. Díky mimořádně těsným hadicovým spojkám neunikne ani kapka.

ZAVLAŽOVAČE

Rozmanitý výběr rozprašovacích zavlažovačů nabízí optimální řešení pro každou zahradu –velkou nebo malou, rovnou nebo ve svahu. Díky inteligentní ochraně proti rozstřiku je jejich umístění a nastavení ještě jednodušší. Snadno najdete to správné umístění pro váš zavlažovač, aniž byste u toho zmokli.

ULOŽENÍ HADIC A HADICOVÉ VOZÍKY

Hadici již nemusíte pracně přetahovat po zahradě, ale pohodlně ji přepravíte z místa A do místa B za pomoci praktického pomocí vozíku. Pro fajnšmekry má Kärcher v nabídce úložné systémy vybavené rovnoměrným automatickým navíjením hadice, integrovaným nastavením úhlu a funkcí otáčení o 180 stupňů.

AUTOMATICKÉ ZAVLAŽOVÁNÍ

Zavlažovací automaty jsou vlastně taková samoobsluha pro vaše květiny. Ani na dovolené si nemusíte o zahradu dělat starosti. Zavlažovací automaty Kärcher řídí systém zavlažování samostatně přesně podle plánu.

SYSTÉM Kärcher Rain System™

Dešť na objednávku! Nový Kärcher Rain System® zakomponujete jak mezi keře, tak do zeleninových nebo květinových záhonů. Voda se dostane beze ztrát přesně tam, kde jí je zapotřebí, což je šetrné nejen k životnímu prostředí, ale i k vaší kapse. Kärcher Rain System® je možné individuálně přizpůsobit každé zahradě.

K nebo K? Konev nebo Kärcher? Je to na vás!


Další zajímavé články

CELOSVĚTOVÝ ZDROJ DOBRÉHO POCITU: ČISTÝ DOMOV

Svět se věnuje úklidu něco přes dvě hodiny týdně. Zda přitom sází na mop a koště, preferuje parní čištění nebo domácí práce.... více

Zákaznický servis aneb V Kärcheru jako v bavlnce

Jestli mě něco dokáže spolehlivě odradit, nebo naopak přesvědčit, že u nějaké značky budu ochotně utrácet peníze za její produkty,.... více

S RŮŽOVKOU DO BOJE PROTI RAKOVINĚ

Stejně jako každý rok, se i letos lidé všech věkových kategorií semknou a společně vyrazí na pochod pro jednu „zatraceně“ dobrou.... více