Malý…Díky Bohu!

KärchrovinyRecenzeÚklid domova12.Listopad 2018Autor: MatKa Tka

Tak schválně..Kolik si myslíte, že se do jednoho malého panelákového bytu vejde lidí..? No dobře..Je to hodně subjektivní otázka a když se chce,všechno jde, že jo. Ale nás je v tom bytě 5. A teda musím Vám říct, že jsme rozměřování nábytku a vměstnávání věcí do prostorů menších, než jsou rozměry daného předmětu, dovedli k dokonalosti. Vždycky se u toho hodně modlíme, vzýváme duchy zemřelých předků a indických božstev, ale prozatím to vychází. Je to už skoro takový sport “vyjde to / nevyjde to”

Na druhou stranu mi kamarádi, kteří vlastní větší nemovitosti závidí, že nemám moc práce s úklidem. Oni mají tři patra bez výtahu, 6 místností a dvě děti. Například. No, jenže ono to není úplně tak pravda teda. Představte si, že máte ten malý byt. Jako my, například. Snažíte se využít každý milimetr čtvereční a zastavěná plocha bytu 86m2 je 95m2. Máte to? Tak..A teď si představte, že to musíte uklidit. V úvahu přichází kartáček na zuby. Anebo….Kompaktní vysavač! Našli jsme! Takový, který má výkon, vejde se za nehet (rozuměj všude) a povysává s ním i můj dvoumetrový muž. Díky teleskopické tyči a dodávanému nástavci, jsem konečně dost lehce vysála i prach na žaluziích (jo, už to fakt chtělo), nicméně je to plnohodnotný zástupce normálního vysavače, i když je fakt malý! Takový Agent WC 40, teda přesněji ruční vysavač Kärcher VC 5.

Jo, další věc, která je fajn, hlavně pro rodinu, kde se vyskytujou alergici je, že se dá vysypat po každém vysávání. Proto jsme úplně odbourali sáčkové vysavače – prachy, pyly, roztoči. Žijou tam, je jim tam dobře a docela rychle se množí, potvůrky podivné…!

No, je to pěkný vynález, který mi nedá spát a Karcher mi příliš neusnadňuje rozhodování, který z vysavačů pořídit natrvalo. Jdu si koupit věšteckou kouli!

 

P. S. Info pro rodiče! Když ho půjčíte dětem, máte čas na vypití kávy i s dezertem, uvaření 2/3 oběda, nebo 30 minutovou siestu! A to se sakra počítá :)!

 

 


Vcp

Další zajímavé články

19-jaakolo

Ze života Kärcher zákazníka aneb já a kolo

Nedávno jsme vám zveřejnili detailní postup pro čištění kola pomocí tlakové myčky. Dnes vám přinášíme jeden ze zaručeně pravdivých.... více
Group of girls celebrating and having fun the club. Concept about women night out

PLESÁME, ANEB JAK PŘEŽÍT ZIMU A NEZBLÁZNIT SE

Děkuji onomu skvělému muži, nebo snad ženě, který zavedl tradici „plesání“.více
Regentonne im Garten

Moje letní modlitba za vodu

Čím déle žiju mimo město a vnímám přírodu kolem sebe, tím víc začínám rozumět generaci našich babiček, která vodu vždycky –.... více