Na našem blogu najdete vše o čištění domácnosti a úklidu

WD_3_Premium_app_5_300 dpi (jpg)

WD3, UKLIZENO V DÍLNĚ I NA ZAHRADĚ

Úklid domovaZahrada24.Leden 2019Autor: Petra Procházková

Zimní šedivé a leckdy i velice mrazivé dny nás zahnaly do našich obydlí a my tak oproti ostatním ročním obdobím trávíme většinu svého času uvnitř. Povalování u kamen, hraní deskových her, koukání na televizi a neustálé vyjídání ledničky je sice „prima“ J, ale svědomí nám brzy nedá spát a my se tak pouštíme do úklidu. Někdy kuchyně, jindy se vrhneme na koberce a občas nás naše potřeba mít hnízdo naklizené zavede i do míst, kde se tak úplně běžně neuklízí- do garáže, skládku, nebo třeba dílny.

No, popravdě řečeno… Já tedy v dílně moc neuklízím. Kdykoliv jsem se o něco podobného pokusila, očekávané pochvaly jsem se tedy opravdu nedočkala. Ba naopak! Všude sice bylo čisto a naklizeno podle „mých“ představ, ale chlapi už pak údajně nikdy nic nenašli a čí že to byla vina? No přeci moje! J Od té doby, co máme doma multifunkční vysavač Kärcher WD3 už ale dílna není moje starost. Přesněji řečeno máme doma model Kärcher WD3 Premium. Pokud jste o téhle šikovné mašince ještě neslyšeli, ráda vám ji alespoň trochu přiblížím.

Jedná se o multifunkční, přičemž energeticky úsporný vysavač se super sací silou, který je vybaven nárazuvzdornou nádrží z ušlechtilé oceli o objemu 17 l. Podstatnou součástí vysavače je patronový filtr, díky kterému vysajete jemné i hrubé suché nečistoty (piliny, drobné kamínky, jemný prach…) a pozor, i mokré nečistoty, aniž byste filtr museli měnit. Myslím, že zrovna tahle dovednost vysavače je v dnešní době k nezaplacení. Nevím, jak vy, ale my si do garáže zvenčí kolikrát nataháme pěkný „bordýlek“. Hlavně teď, když se deštivé počasí střídá se sněžením a mrazem. Nasněží a mrzne, takže silničáři pilně jako včeličky vyrazí do ulic a sypou a sypou… Pak ale teploty stoupnou, všechen sníh i led roztaje a na silnici zůstane jen „břečka“, která se drží naprosto všeho, stejně jako sůl a kamínky. Takže i když vám teplo vaší garáže zajistí pohyb „suchou nožkou ven, suchou nožkou dovnitř“, má to i své nevýhody, a to je právě ten nevyhnutelný úklid. Jak jsem již zmínila, Kärcher WD3 Premium vysajete jak zbytek posypu, který odpadal z kol, tak i loužičky po roztátém sněhu. Žlutou mašinku si chlapi zaparkovali přímo v garáži, kde ji mají hned po ruce. Příslušenství mají uložené přímo na přístroji- nikde se tak nezatoulá a je vždy po ruce. Balíček příslušenství tohoto víceúčelového vysavače doplňují ještě funkce fukaru, „Pull & Push“ uzavírací systém, a ergonomicky tvarovaná rukojeť. Vysavač však nevyužijete pouze na vysávání podlahy v garáži! Bože ne, to by byla věčná škoda! J Hodí se například i na úklid vašeho čtyřkolého miláčku, tedy automobilu. Díky široké nabídce dostupných nástavců s ním vysajete nejen sedačky a koberečky, ale třeba i přístrojovou desku a okolí řadicí páky, kde se často usazuje prach a drobné nečistoty. Kärcher WD3 Premium si poradí i s úklidem kolem domu- chodníčky, parapety… Je to prostě takový parťák do nepohody, který ocení i ti, kteří se vlastními silami pustili do budování, nebo do rekonstrukce bytu, či domu.

Zima zatím stále nabírá na síle a Vánoce jsou prostě fuč. Jen stěží teď dokážeme myslet na přípravu na letní měsíce, které jsou pro nás zatím v nedohlednu. Možná bychom ale měli. Společnost Kärcher na svých webových stránkách totiž do konce měsíce ledna pořádá parádní slevy. Za zvýhodněnou cenu tam zakoupíte například i výše zmiňovaný vysavač Kärcher WD3 Premium. A proč, že bychom měli myslet na letní sezonu? Protože „WD trojka“ není kamarád jen do zimní nepohody, ale i na letní pohodu. Tak myslete dopředu a pořiďte si svého žluťáska včas a výhodně. J

Vaše Petra

 

 

Číst článek
WD_3_Premium_app_5_300 dpi (jpg)

WD3, UKLIZENO V DÍLNĚ I NA ZAHRADĚ

Úklid domovaZahrada 24.Leden 2019 Autor: Petra Procházková

Od té doby, co máme doma multifunkční vysavač Kärcher WD3 už ale dílna není moje starost. Přesněji řečeno máme doma model Kärcher WD3 Premium. Pokud jste o téhle šikovné mašince ještě neslyšeli, ráda vám ji alespoň trochu přiblížím.

WV_2_Premium_10_Years_Edition_app_01_CI15_96 dpi (jpg)

AKUSTĚRKA, MOJE ZÁCHRANA NEJEN PŘI MYTÍ OKEN

O čištěníÚklid domovaZahrada 18.Říjen 2018 Autor: Petra Procházková

Tak nic. Počasí se nám opět umoudřilo a já tak odkládám teplé ponožky, knihu, kuchařku receptů pro chladné dny i vysavač na popel Kärcher AD4. Sluníčko se na svá stará podzimní kolena pekelně rozjelo a svítí a svítí. „Šajnuje“ mi přímo do oken a zákeřně tak odhaluje pravdu. Holý fakt, že jsem od jara na […]

K_4_5_VP_145_middle_gardenfurniture_app_1_CI15_96 dpi (jpg)

Sbohem, léto

Zahrada 4.Říjen 2018 Autor: Matyáš Čistotný

Je to tady. Přišel podzim. Než začnete řešit, kdo vám přezuje auto a kam jste proboha schovali svou oblíbenou péřovku, měli byste se postarat o zahradní nábytek, na kterém jste si během léta užívali slunečné chvilky. A že jich letos bylo!

Fresh plums with leaves. Fruits. On a black wooden background. Top view. Free space for your text.

ŠVESTKOVÁ POVIDLA- ÓDA NA RADOST

Úklid domovaZahrada 7.Září 2018 Autor: Petra Procházková

Dříve jsem slýchala, že vaření povidel je šílená věda. Povidla se prý musí stále míchat a i tak mají tendenci se připalovat, což většinou končí vyhozením hrnce do popelnice. Z vlastní zkušenosti vám můžu říct, že to prostě není pravda!

Goodbye Summer Text Flat Lay Traveling Holiday Vacation Yellow Background Blank Space In The Middle

Září plné nostalgie…

Zahrada 30.Srpen 2018 Autor: Jana Potužníková

Když se tak dívám po prázdninách z okna, padá na mě vždycky spousta smíšených pocitů a v hlavě se jedna za druhou střídají vzpomínky na horké měsíce (které letos byly hned čtyři!). Léto se pomalu loučí, ve vzduchu visí příslib toho babího… a nostalgie si u mě obvykle podává dveře se spokojeným pocitem z přibývající sklizně. Jak […]

Preserves mushrooms and vegetables in a box. On a wooden background.

JAHODY, TŘEŠNĚ, LEVANDULE… CO JE VÍC?

Zahrada 10.Srpen 2018 Autor: Petra Procházková

Léto nás vybízí nejen ke slunění a koupání, ale i k poznávání nových krajů, přátel a také ochutnávání nových jídel. Ti z nás, co alespoň část léta tráví v cizině, mají, co se „gurmánského experimentování“, tak trochu výhodu. Během dovolené navštěvují kavárny, bistra a restaurace, kde jim s pýchou a nadšením servírují tradiční krajové speciality. Nám ostatním, co jsme si svou dovolenou vyčerpali už na jaře, tak nezbývá nic jiného, než nažhavit plotýnky v našich kuchyních a kuchyňkách a začít s experimentováním na domácí půdě.

AD_2_4_Premium_grill_app_3_CI15_96 dpi (jpg)

KDO UKLIDÍ PO GRILOVÁNÍ? PŘECI AD 4!

KärchrovinyZahrada 2.Srpen 2018 Autor: Petra Procházková

Léto je v plném proudu a stejně jako ke grilování patří nakládané maso, klobásky a grilovaný sýr, zase k popelu patří vysavač na popel Kärcher AD4 Premium. A tak zahoďte ohořelé smetáčky a košťátka a uklízejte po vašich večírcích ve stylu.

BP4_6_Deep_Well_closed_Sprinkler_app_4_96 dpi (jpg)

KDYŽ ŘEŠÍME STUDNU…

KärchrovinyZahrada 30.Červenec 2018 Autor: Petra Procházková

Je tomu už pár dní, co jsme doma řešili záležitost „studna“. Moje babička mívala chatičku u břehů Sázavy, kam se až do pozdního věku ráda jezdívala schovat před ruchem velkoměsta. My, jako děti, jsme tam také rády jezdily. Z jedné strany les, vybízející k hledání nových dobrodružství a z druhé strany řeka, jejíž něžné vlnky nám za parných dní chlácholily sluníčkem ožehlá těla a za letních nocí zase pomáhaly usnout. Ještě teď, a to už jsem dávno dospěla, si ten uklidňující šum dokážu přesně vybavit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dokonalá dovolená… ve stínu kapradin

Zahrada 27.Červenec 2018 Autor: Jana Potužníková

Začátek prázdnin pro mě má kouzlo každoroční minidovolené. První týden až dva totiž vždycky trávím na Šumavě. Na chalupě u babičky, pod košatými stromy, na zahradě, kde si klidně – jako ve známé písničce – můžete v chladném koutu hovět i ve stínu kapradin. Nebo se pro jejich krásu vydáte do lesů, které jsou všude kolem a které vám v parném horku dopřejí vítaný úkryt i bohatou úrodu.