Jarní úklid snadno a hravě

Úklid domova11.Březen 2016Autor: Karolína Svitálková

Připravte se. Raději se posaďte. Nyní se totiž dozvíte dvě šokující pravdy, které dost možná změní váš život: Ježíšek neexistuje a jarní úklid lze zvládnout bez kýblu a hadru. Pokud právě lapáte po dechu, pláčete nebo nevěřícně kroutíte hlavou, dovolte, abychom vám to zopakovali: JARNÍ ÚKLID LZE ZVLÁDNOUT BEZ  KÝBLU A HADRU. 

Existuje totiž šikovná trojice produktů Kärcher, díky které se budete těšit nejen na jarní úklid. 

sc_3_floor_kitchen_app_5-76673-150dpi3

Existuje totiž šikovná trojice produktů Kärcher, díky které se budete těšit nejen na jarní úklid.

Už žádné leštění? Co když se mi bude stýskat?

wv_50_spray_app_2-70570-150dpi2

Pokud nežijete v bunkru, vaše obydlí má nejspíš okna. Máte v podstatě tři možnosti, jak se s nimi vypořádat. Můžete hledat na internetu rady českých hospodyň, jak se k čertu zbavit těch šmouh, nebo si třeba zaplatit firmu, která okna umyje za vás. Třetí možnost je, že si v ceně dvou výjezdů takové úklidové firmy pořídíte okenní čistič Kärcher WV 5 Plus a mytí oken se pro vás stane otázkou několika minut a tahů stěrkou.

Co je to čistič oken jinak zvaný jako aku stěrka? V podstatě se jedná o malý ruční vysavač na okna akorát do ruky. Stačí nastříkat čisticí přípravek na sklo, rozetřít ho a pak několika tahy špinavou vodu z oken vysát. Znáte tu Sofiinu volbu, jestli dokončit tah stěrkou a pokapat si koberec pod oknem, nebo stěrku průběžně utírat a pak donekonečna honit šmouhy? S aku stěrkou  budete řešit jen to, jestli je vážně normální si umývání oken užívat.

Umývání oken s tímto bateriovým čističem oken má ale jednu zásadní nevýhodu. Pokud jste byli zvyklí dávat mytí oken svým dětem jako trest, musíte jim najít něco jiného. Čištění s WV 5 Plus by je totiž bavilo.

 

Je nejvyšší čas udělat bakteriím pá pá

sc_3_mirror_app_10-76722-72dpi

Čistá okna bychom měli, takže se nyní vrhneme na podlahy, obklady a vůbec všechno, co potřebuje po zimě zvýšenou pozornost. I zde se rozlučte s drhnutím a leštěním. Důkladné a ekologické čištění za vás udělá pára. Parní čističe nejenže odstraní 99,99 % všech bakterií, ale hlavně se po čištění nebudete cítit jako dlouholetý zaměstnanec chemických závodů. Jediné, co parní čistič potřebuje, je čistá voda. Spočítali jste si někdy, kolik peněz dáváte za čisticí prostředky?

 

Tlakovka – nejlepší milenka

ghostbusters_tv_spot_full_control_app_3_ci15-93666-72dpi

 

Přesuňme se ven. Všechny otravné nánosy špíny za vaše smetáky a kartáče odstraní vysokotlaké čističe. Nové modely řady Full Control vám dokonce dovolují ovládat intenzitu trysky přímo na rukojeti, takže jedním strojem vyčistíte kameny na vaší skalce i citlivý dřevěný nábytek. Problém je ten, že tlakovka probouzí v mužích děti. Pokud váš manžel odešel uklízet na zahradu a dlouho se nevrací, nejspíš žadoní u souseda, aby mu mohl svou tlakovkou umýt auto.

Vážně. Používat k jarnímu úklidu kýbl s hadrem je jako hrabat listí hřebenem na vlasy. A není to jen o pohodlí při úklidu. Čištění s výrobky Kärcher je výrazně rychlejší, takže vám zbude více času třeba na rodinu.

Ještě váháte?

Varování: kärcherování je extrémně návykové!!!


36-jarniuklidhrave

Další zajímavé články

Září v kuchyni

SLADKÉ ZÁŘÍ V KUCHYNI

Právě zářím nám totiž začíná podzim, a proto bych se voňavému září v kuchyni chtěla věnovat o něco víc. více
SC_2_Deluxe_EasyFix_Bathroom_Floor_app_2_CI15_96 dpi (jpg)

Pára v novém kabátu

Pára v novém kabátu Stejně jako většina lidí někdy zajde ke kadeřníkovi nebo na kosmetiku, tak i Kärcher občas pošle některý ze.... více
girl with her pets

JARO VONÍ ŽIVOTEM

Každý rok na jaře se polovina národa (většinou ta ženská ☺) zblázní a začne s jarním úklidovým běsněním. Nevím, jestli jste si.... více