Na našem blogu najdete vše o čištění domácnosti a úklidu

Kärcher_WD6 P Premium

CO VŠECHNO UMÍ TAKOVÝ MULTIFUNKČNÍ VYSAVAČ WD6 P PREMIUM

O čištěníÚklid domova8.Březen 2018Autor: Petra Procházková

Pomalu se nám blíží Velikonoce, což začínáme poznávat nejen na vitrínách v nákupních centrech a televizních reklamách, ale konečně možná i na počasí. Zdá se, že už se nám počasíčko trošinku umoudřilo a my tak budeme moci jaro uvítat v plné parádě.

Děláte si na Velikonoce radost? Vím, každý to má jinak a každému také dělá radost něco jiného. Někomu stačí k radosti málo- první sluneční paprsky, rozkvetlé narcisky a vůně čerstvě upečeného mazance. Jiným mimo tradiční velikonoční zvyklosti udělá radost třeba i nějaká ta drobnost, nebo dáreček. No, a já jsem přesně ten typ, který na Velikonoce rád udělá radost ostatním třeba i nějakou tou drobností. Přiznám se, letos mi do hledáčku padl tak trochu větší „dáreček“ a já teď zvažuju, jestli ho koupit hned, nebo počkat na nějakou narozeninovou příležitost. Říkám „větší dáreček“, ale můj nový objev není nikdo jiný než Multifunkční kabrňák Kärcher WD 6 P Premium (myslím samozřejmě multifunkční vysavač… ☺). Tohle pro mě bude tak trochu oříšek. Není to úplně přesně mašinka, kterou bych si doma schovala do šuplíku a denně ji používala. I když bych možná chtěla… Tuhle záležitost bych si spíš představovala pro nějakého pořádného chlapáka, kutila. V mém případě manžela, nebo tatínka. V současné chvíli asi spíš tatínka, který tráví poměrně dost času u sebe v garáži, kde si zřídil dílnu a neustále tam něco vrtá a kutí. V ideálním případě bych ji mohla koupit tátovi a ten by ji mohl občas půjčovat manželovi. ☺ Pojďme se tedy podívat, čím mě zrovna „WD šestka“ tak zaujala.

Člověk tráví hodiny a hodiny vymýšlením toho správného dárku pro chlapa a pak najednou zjistí, že ho celou tu dobu měl přímo před nosem. Myslím si, že tento multifunkční vysavač nadchne úplně každého správného „Bořka stavitele“. A co to tedy vlastně je?  Jde o vysavač s ultra vysokým sacím výkonem, ale nízkou spotřebou energie. Skvělé je, že vysaje nejen suché nečistoty, ale i ty mokré, čímž se perfektně hodí do každé garáže (hlavně teď na jaře, když jsou silnice samé bláto a louže…), dílny, nebo třeba když rekonstruujete prostory domu, či bytu. Není to úplně klasický vysavač, jaký znáte. Je totiž profi- vysaje vše od toho nejjemnějšího „bordýlku“, až po poměrně hrubé nečistoty- prostě prach, písek, hlínu, hobliny, jemný štěrk… Vysavač samozřejmě obsahuje i lehce vyjmutelný, plochý skládací filtr a ten má dokonce samočistící funkci. Když už cítíte, že vysavač netáhne, jak by měl, stačí zmáčknout tlačítko pro čištění filtru a mašinka mu na „pročištěnou“ pošle několik silných nárazů vzduchu, které filtr zbaví všech nečistot a „špuntů“. Mně osobně se na „WD šestce“ nejvíce líbí její nekonečné možnosti využití. Strašně by se mi líbila jako pomocnice při úklidu auta. Pokud máte děti, víte, o čem mluvím. ☺ K Multifunkčnímu vysavači Kärcher WD 6 P Premium v balení sice obdržíte spárovou hubici, ale tím, přátelé nekončíme. Lze k ní totiž dokoupit i spoustu jiných přesně padnoucích nástavců, jakými je například autohubice, různé kartáče a kartáčky s tvrdými i měkkými štětinami… Stačí si jen vybrat, v jaké oblasti budete přístroj nejvíce používat. Pokud byste jej chtěli především jako pomocníka na úklid auta, asi bych vám doporučila celou sadu na čištění vnitřků automobilů. Pokud jste spíš přes vrtání, bourání a hoblování, určitě nepohrdnete lapačem prachu při vrtání, nebo sadou na hrubé nečistoty. Potřebujete dostat nečistoty třeba i z hrubého povrchu, jakým je například štěrková příjezdová cesta, nebo kamínkový chodníček a bojíte se, že si v rámci úklidu vysajete i „kačírek“? Nemusíte. „WD šestka“ má totiž i funkci fukaru, která se vám právě v těchto případech bude náramně hodit.

Co dodat? Dámy, pokud máte doma kutila, jděte do toho a udělejte mu krásně žlutou velikonoční radost. Třeba k vám pak o velikonočním pondělí bude s pomlázkou něžnější. ☺

Vaše Petra

Číst článek
SC_3_EasyFix_Bathroom_Floor_app_3_CI15_96 dpi (jpg)

Jak často je normální uklízet?

Úklid domova 15.Únor 2018 Autor: Jana Potužníková

Někdo úklid miluje, jiný nenávidí. Ale věnovat se mu musíme všichni, pokud se nechceme doma brodit špínou. Jak často uklízíte vy? A jak často doporučují uklízet odborníci a vědci?

VC_5_Cordless_Kärcher

VC 5 Cordless – energie ve vašich rukou

KärchrovinyÚklid domova 8.Únor 2018 Autor: Matyáš Čistotný

V minulém roce jsme vám představili vysavač VC 5, který na první pohled upoutal svými kompaktními rozměry. Ačkoliv se mezi vysavači jedná o trpaslíka, strčí do kapsy daleko větší a dražší stroje. Zákazníci si ho oblíbili nejen pro nepoměr mezi velikostí a sílou, ale také pro snadnou ovladatelnost, kterou umožňuje jeho nízká váha a ergonomický tvar.

Kärcher_FC5_podlahová_myčka

PAŘÍME S PÁROU

O čištěníÚklid domova 1.Únor 2018 Autor: Petra Procházková

Tentokráte jsem se rozhodla vyzkoušet parní čistič Kärcher SC 3 EasyFix, který je žhavou novinkou současného trhu. Nechci se opakovat a ráda zkouším nové věci, a protože jsem původní model parního čističe Kärcher SC 5 testovala především při generálním úklidu kuchyně (ta už je jako nová… ☺ ), s „Es cé trojkou“ tentokráte zamířím jinam- do koupelny!

Kärcher_WD6 P Premium

Velký úklid na jeden zátah!

O čištěníÚklid domova 25.Leden 2018 Autor: Jana Potužníková

Znáte ten pocit, kdy najednou stojíte uprostřed bytu či domu a zdá se vám, že pokud ihned, ale opravdu IHNED, pořádně neuklidíte, asi zešílíte? Pro takové chvíle je tu parťák WD 6 P Premium od Kärcheru.

Winter Karcher

Zimní sezóna v plném proudu?!

KärchrovinyÚklid domova 8.Leden 2018 Autor: Jana Potužníková

Chce se mi křičet: jeďte na hory!!! Proč? Je tam sníh, lepší vzduch a prostor pro to vyčistit si hlavu po každém náročném pracovním týdnu. A to potřebujeme všichni: udržovat „čistotu“ je totiž nutné nejen kolem nás, doma, úklidem. Ale také v sobě, ve svém těle i ve své mysli!