Trpaslík se sílou obra

Recenze12.Únor 2017Autor: admin

Nedávno byl na trh uveden pozoruhodný vysavač Kärcher VC 5. Teleskopický pomocník, který při svém trpasličím vzhledu sliboval slušný výkon, nás zaujal. Rozhodli jsme se, že se téhle nádheře podíváme na sáček.

A žádný jsme nenašli! VC 5 má totiž bezsáčkový filtrační systém. To znamená, že jednou za čas jednoduchým pohybem vycvaknete sběrnou nádobu a nečistoty vysypete do koše. Nejenže je to praktické a ekologické, ale i šetrné pro vaši kapsu. Vaše plíce, zvlášť pokud jste alergik, ocení HEPA filtr, který se navíc umí sám čistit.

Čím je ale VC 5 výjimečný, je jeho kompaktnost. Pokud doma bojujete s úložným prostorem, je pro vás tento vysavač ideální. Jedním pohybem je možné ho složit na rozměr 18 x 26 x 62 centimetrů, cože je pro představu velikost urostlejšího zahradního trpaslíka. Jedním stisknutím tlačítka pak vysunete teleskopickou tyč do takové délky, že se s vysavačem bude dobře pracovat i vysokým lidem.

Obdivuhodná vlastnost „vé cé pětky“ je jeho výkon. Stará auta mívala velké a hlučné motory. S těmi dnešními ale nemůžou soutěžit, byť je jejich objem násobně nižší. Stejně tak to je u vysavačů. Už dávno neplatí, že čím větší je, tím lépe saje. Trpaslík VC 5 není žádná hračka na vysávání drobků. Je to plnohodnotný úklidový stroj s nadstandardním výkonem.

Technickou lahůdkou je mimořádně flexibilní kloub u hubice, který vám pomůže dostat se do všech rohů, skulin a také pod nábytek. Tlačítko pro přepínání mezi hladkým povrchem a koberci je samozřejmostí. Vysavač má i praktické příslušenství, díky kterému ho využijete nejen na podlahu, ale také na nábytek, pohovky, záclony a vlastně všude, kde vás to napadne.

Ano, vypadá to, že jsme se zamilovali, ale jinak to nešlo. Kärcher VC 5 je totiž trpaslík se silou obra, který nás překvapil. Pokud nad tímto kouskem přemýšlíte, navštivte stránky www.karcher.cz, kde se dozvíte víc. A můžete si ho tam rovnou i objednat.


Kärcher _Teleskopicky vysavac Kärcher VC 5_4790 Kc (5)

Další zajímavé články

VELIKONOCE ZA DVEŘMI, MRÁZ ZA OKNY

Popravdě jsem se na psaní článku o Velikonocích a přípravách na ně moc a moc těšila. Měla jsem v plánu psát o prvních hřejivých.... více
kärcher tlakovka a děti

Latté za milion

Myslím, že prázdniny jsou pro rodiče nejnáročnějším obdobím roku. Málokdo má to srdce své ratolesti postupně poslat na tábor,.... více
Die richtigen Winterreifen für Schnee und Eis

Péče o auto v zimě

Kdyby mohla auta mluvit, na zimu by nadávala víc než jejich řidiči. Karoserie přitahuje sůl a špínu jako magnet a vy byste přitom rádi.... více