Mezinárodní den Ž…?

KärchrovinyNezařazené7.Březen 2019Autor: Matyáš Čistotný

Na 8. března každoročně připadá mezinárodně uznávaný svátek známý pod zkratkou MDŽ.

Když se řeknou tato tři písmena, nejspíš se vám vybaví odkvétající karafiáty, kostrbaté básničky a dojatá (soudružka) učitelka. Přestože karafiáty už dnes dojmou málokterou, Mezinárodní den žen má v kalendáři stále své místo. Pokud však oslavujete ženy po celý rok a chcete dát 8. březnu nový smysl, můžete si za Ž dosadit spoustu dalších slov, které vám dají důvod k originální oslavě. Od letošního roku tak můžete slavit například Mezinárodní den…

 

…žízně

Postarejte se o svou žízeň, jak nejlépe umíte. Když má žízeň svátek, sluší se, abyste ji hasili jen prvotřídními nápoji.

 

…žehliček

Žehlička pracuje celý rok, tak ji dnes nechte odpočívat. Připravte jí drink z přípravku proti vodnímu kameni a běžte si koupit košili z nemačkavého materiálu.

 

…židlí

Židle mají nejraději, když se nich sedí, takže si na 8. března sežeňte dostatek časopisů, které vás zabaví, až se budete svým židlím věnovat.

 

…žluté

Obklopte se žlutými věcmi. Oblečte si žlutý svetr, dejte si banán, zapijte ho žlutým čajem s citronem a vyberte si dárek na www.karcher.cz.

 

…županů

Nenechte se ostatními zviklat, když vám budou tvrdit, že jste jen obyčejný lenoch. Mezinárodní den županů si zaslouží celodenní oslavu. Pokud jste si nemohli vzít v práci volno, přesvědčte své kolegy, ať slaví s vámi, ať nejste v kanceláři za pitomce sám.

 

Nevybrali jste si? Existuje daleko více možností svátků! Mezinárodní den žiletek, žalozpěvů, žehu, žab, žlučníku, žita, žuly, žil, žokejů, žraloků, žetonů, ženichů, žigulíků… Pokud se vám ani jedna varianta nezamlouvá, tak zůstaňte u „obyčejné“ oslavy žen. Místo karafiátu kupte pěknou kytici a namísto rýmů „láska – páska“ a „oči – točí“ dotyčně řekněte, že si jí vážíte. Jistě to ocení.

 

Tak hezký MDŽ!


Další zajímavé články

CELOSVĚTOVÝ ZDROJ DOBRÉHO POCITU: ČISTÝ DOMOV

Svět se věnuje úklidu něco přes dvě hodiny týdně. Zda přitom sází na mop a koště, preferuje parní čištění nebo domácí práce.... více

Bez sáčků, bez chemie

Jak vysavač s vodním filtrem Kärcher DS 6 tak kterýkoliv z parních čističů téže značky doporučuju.více

Tlakové čištění tak akorát pro maminky

Tuhle věcičku jsem mohla otestovat už v říjnu, ale na vykopnutí recenze prostě přišel ten správný čas teď! Byla jsem totiž běhat s.... více