Mezinárodní den Ž…?

KärchrovinyNezařazené7.Březen 2019Autor: Matyáš Čistotný

Na 8. března každoročně připadá mezinárodně uznávaný svátek známý pod zkratkou MDŽ.

Když se řeknou tato tři písmena, nejspíš se vám vybaví odkvétající karafiáty, kostrbaté básničky a dojatá (soudružka) učitelka. Přestože karafiáty už dnes dojmou málokterou, Mezinárodní den žen má v kalendáři stále své místo. Pokud však oslavujete ženy po celý rok a chcete dát 8. březnu nový smysl, můžete si za Ž dosadit spoustu dalších slov, které vám dají důvod k originální oslavě. Od letošního roku tak můžete slavit například Mezinárodní den…

 

…žízně

Postarejte se o svou žízeň, jak nejlépe umíte. Když má žízeň svátek, sluší se, abyste ji hasili jen prvotřídními nápoji.

 

…žehliček

Žehlička pracuje celý rok, tak ji dnes nechte odpočívat. Připravte jí drink z přípravku proti vodnímu kameni a běžte si koupit košili z nemačkavého materiálu.

 

…židlí

Židle mají nejraději, když se nich sedí, takže si na 8. března sežeňte dostatek časopisů, které vás zabaví, až se budete svým židlím věnovat.

 

…žluté

Obklopte se žlutými věcmi. Oblečte si žlutý svetr, dejte si banán, zapijte ho žlutým čajem s citronem a vyberte si dárek na www.karcher.cz.

 

…županů

Nenechte se ostatními zviklat, když vám budou tvrdit, že jste jen obyčejný lenoch. Mezinárodní den županů si zaslouží celodenní oslavu. Pokud jste si nemohli vzít v práci volno, přesvědčte své kolegy, ať slaví s vámi, ať nejste v kanceláři za pitomce sám.

 

Nevybrali jste si? Existuje daleko více možností svátků! Mezinárodní den žiletek, žalozpěvů, žehu, žab, žlučníku, žita, žuly, žil, žokejů, žraloků, žetonů, ženichů, žigulíků… Pokud se vám ani jedna varianta nezamlouvá, tak zůstaňte u „obyčejné“ oslavy žen. Místo karafiátu kupte pěknou kytici a namísto rýmů „láska – páska“ a „oči – točí“ dotyčně řekněte, že si jí vážíte. Jistě to ocení.

 

Tak hezký MDŽ!


žluté kvítí

Další zajímavé články

nízkotlaká myčka OC3

Do bláta i do louže

Kärcher nyní na trh přichází s naprostou novinkou a unikátem svého druhu- Kärcher nízkotlaký čistič OC 3. Že nevíte, co to je? Já jsem.... více
karcher zavlažování zahrady

Když zavoní levandule

Už se vás někdo někdy zeptal jaká je vaše nejoblíbenější rostlina? Myslíte, že ne? Já jsem stoprocentně přesvědčená o tom, že ano,.... více
FC_5_linoleum_yellow_app_7_CI15_96 dpi (jpg)

JEŽÍŠKU, PŘINES MI… FC5!

Každý rok, přibližně touhle dobou přichází čas na psaní dopisu Ježíškovi. Dopisy píšou malí, větší a někdy už ze samotného.... více