Na našem blogu najdete vše o čištění domácnosti a úklidu

žehlička

Vyžehlená láska

KärchrovinyNezařazené14.Únor 2019Autor: Matyáš Čistotný

Musím se s vámi podělit o svou valentýnskou story z minulého roku. Ne že bych tento prapodivný svátek nějak prožívala, ale nikdy jsem 14. února nebyla sama. Vloni ale ano. Valentýn vycházel na středu, kdy s kámoškama chodíme hrát badminton. Jelikož pro ně ale jejich úžasní partneři připravili romantické večeře, musela se jejich single spoluhráčka zabavit sama. Můj plán byl zavřít se doma, otevřít si lahev vína, pustit si Osobního strážce a litovat se.

Abych na to psychické sebetrýznění měla hezké prostředí, rozhodla jsem trochu poklidit. Když jsem klepala prachovku z okna, zrovna z domovních dveří vycházel soused s odpadky. Než jsem stačila zavřít okno, začal si se mnou povídat.

„Vy teda umíte slavit svátek zamilovaných,“ rýpnul si frajírek.

„To tak jenom vypadá. Čeká mě vášnivý večer. Moje žehlička už je úplně nažhavená,“ snažila jsem se být vtipná.

„Vidíte, já mám doma plný koš suchého prádla. Tak mi ji pak pošlete nahoru, jestli vám nevadí se dělit.“

Už jenom stačilo, aby použil oslovení paninko, kočičko nebo jinou slizkost a žehlička by letěla na ten jeho princátkovský obličej. Takové alfa samce upřímně nesnáším. Vytlačila jsem ze sebe deset deka umělého smíchu a zapadla dovnitř. Pak mi to ale došlo. Vždyť on mi krásně nahrál na smeč. Dostane lekci. Tohle ho naučí šetřit vtipy.

Přála bych vám vidět jeho obličej, když jsem se u něj objevila s žehličkou v ruce.

„Tak kde máte to prádlo? Nemám na to celý večer.“

Vybruslil z toho docela elegantně. Dovedl mě k žehlicímu prknu, nalil mi víno a šel dodělat večeři. Žádné řeči, že to tak nemyslel. Prostě to ustál.

Těch pár kousků jsem měla rychleji, než vykouzlil z jedné porce těstovin dvě. Po večeři na mě začal zkoušet laciný balící trik, jestli si nepustíme film, ale já jsem byla rozhodnutá, že tento večer skončí nerozhodně. Na moje odmítnutí zareagoval, že mi ten film půjčí a až se na něj podívám, vhodím mu ho do schránky. Prý se mi určitě bude líbit. Ty tak po půlhodinové večeři znáš můj vkus na filmy, ty Romeo! Doma jsem se podívala, co mi to dal za skvost. Byl to film „Univerzální uklízečka“. Vyprskla jsem smíchy. Musím říct, že tento večer vyhrál na body. Druhý den jsem mu DVD vhodila do schránky i s pozváním na večeři.

Rok se s rokem sešel a my slavíme Valentýna zase spolu. Už jsme pár, ale slavit budeme jako vloni. On uvaří, já vyžehlím a pak možná koukneme na tu Univerzální uklízečku. Pokud jste na tom dnes stejně jako já vloni, zkuste jít taky vyklepat prachovku. Třeba se pod okny bude procházet s igelitovým pytlem odpadků váš budoucí partner.

Hodně štěstí a pěkného Valentýna!

Číst článek
žehlička

Vyžehlená láska

KärchrovinyNezařazené 14.Únor 2019 Autor: Matyáš Čistotný

Musím se s vámi podělit o svou valentýnskou story z minulého roku. Ne že bych tento prapodivný svátek nějak prožívala, ale nikdy jsem 14. února nebyla sama. Vloni ale ano. Valentýn vycházel na středu, kdy s kámoškama chodíme hrát badminton. Jelikož pro ně ale jejich úžasní partneři připravili romantické večeře, musela se jejich single spoluhráčka zabavit sama. Můj […]

50647982_2179706385602745_6056910932636860416_n

Ty kraaas(o)y!

KärchrovinyNezařazené 31.Leden 2019 Autor: MatKa Tka

Já se Vám přiznám. Já tu zimu jako nemusím. Teda ne ve městě a teď, když v chodbičce oblíkám do zimního tři děti, tak už nějak vůbec ne 🙂

49597600_756246434743518_4683424071193460736_n

Zimní “radosti“…..

NezařazenéÚklid domova 10.Leden 2019 Autor: MatKa Tka

Je tu! Zima je tu!! Jako děti jsme byli vždycky strašně nadšení, když napadl ten první sníh. Vždycky jsme mohli vylítnout ven a chytat ho na jazyk i když jsme byli ráno/večer v pyžamech:)

Gift wrapping. Woman packs gifts, step by step

TO JAKO FAKT UŽ JE PROSINEC?

KärchrovinyNezařazené 13.Prosinec 2018 Autor: Petra Procházková

Prosinec už běží v plném proudu a my chvilkami stěží popadáme dech. A přesto, přesně o tom všem pravý prosinec je: hektický, uspěchaný, chvilkami stresující, ale nakonec překrásný.

AD_3_grill_app_9_96 dpi (jpg)

GRILOVÁNÍ V BARVÁCH PODZIMU S AD 4 PO BOKU

Nezařazené 29.Říjen 2018 Autor: Petra Procházková

Poslední dobou se mi poměrně dost často stává, že vlivem počasí zapomínám na právě probíhající roční období. Současné teplé a hlavně slunečné dny do mě vdechly pocit jara. Na zahradě nám podruhé vykvetly rododendrony a domácí mazlíčci zase chytli takovou tu jiskru v oku, kterou mívají vždy po dlouhé zimě, na jaře. Venku bylo tak příjemně, […]

PetraSvobodova

,,Musíte vstát, když vás něco srazí k zemi!“

Nezařazené 8.Říjen 2018 Autor: Svět Čištění

Petra Svobodová Koordinátorka projektu Bellis – mladé ženy s rakovinou prsu Bylo mi 29, co se mi „změnil“ život. Nikdy bych nevěřila, že něco takového mě může potkat v tomhle věku, ale potkalo. Začalo to celkem nevinně. Nahmatala jsem si bouličku v prsu, tak jsem pro jistotu zašla ke svému gynekologovi. Ten mě uklidnil, že […]