Servisní balíčky: bezpečnost, na které všichni vydělají

Kärchroviny26.Říjen 2017Autor: Matyáš Čistotný

Naše děti posíláme na preventivní zdravotní prohlídku, k zubaři chodíme, i když nás nic nebolí, alespoň jednou ročně necháme automechanika, aby se podíval na náš vůz. A co čistící stroje? Ty si zaslouží pravidelnou kontrolu a údržbu stejně jako všechno, co má nějakou cenu. Předcházet je prostě lepší než opravovat. A když se něco pokazí, měli byste mít záruku, že ve vašem okolí bude dostupný kompetentní servisní technik, který problém okamžitě odstraní. Přesně pro tyto případy má Kärcher několik servisních balíčků, ze kterých si můžete vybrat ten, který je pro vás a vaše podnikání nejvýhodnější.

Jaké jsou výhody servisních balíčků?

  • Minimalizují odstávky stroje
  • Zajišťují nejvyšší spolehlivost a provozní bezpečnost strojeUdržují hodnotu stoje a prodlužují jeho životnost
  • Zahrnují pravidelnou, zákonem předepsanou zkoušku bezpečnosti
  • Zaručují použití originálních náhradních dílů a příslušenství Kärcher
  • Řeší problémy okamžitě a velmi rychle
  • Dávají možnost určit počet inspekcí/údržby u inspekčních/údržbových smluv
  • Umožňují lépe plánovat údržbu a kalkulovat náklady
  • Zajišťují lepší ceny při objednávání náhradních dílů a příslušenství
  • Snižují provozní náklady

Z jakých servisních balíčků si můžete vybrat?

1. Classic

Nutnost pro všechny provozovatele živností. Balíček obsahuje přezkoušení stroje a zákonem předepsaná přezkoušení bezpečnosti dle BGV se zkušební plaketou a zkušebním protokolem, který poukazuje na stav stroje.

2. Classic Plus

Kontrola, kterou stroj potřebuje. Tento balíček zahrnuje k rozsahu zkoušky bezpečnosti doplňkově (v případě potřeby) také výměnu náhradních dílů a paliva dle plánu údržby včetně jeho likvidace. Vynaložený materiál se účtuje odděleně.

3. Advanced

Balíček Advanced je alternativou balíčku Classic Plus: Všechny náhradní díly, které jsou uvedeny v soupisu výkonů, naši servisní technici v rámci údržby preventivně vymění – to je rozdíl oproti inspekci. V balíčku jsou zahrnuty náhradní díly uvedené v soupisu výkonů i prodloužení záruční lhůty na 24 měsíců.

4. Advanced Plus / Full Servis

Servisním balíček Kärcher „Advanced Plus“ znamená nejvyšší jistotu: Získáte skutečně kompletní servis s úplnou kontrolou nákladů. V balíčku jsou obsaženy veškeré náhradní díly a díly podléhající opotřebení, baterie a prodloužení záruční lhůty až na 60 měsíců.

Funkční bezpečnost a pohotovost přístroje jsou důležité faktory neomezené plnění zakázek. Profesionální servisní výkony, údržba a opravy dohromady tvoří základ moderní bezpečnosti, kterou moderní úklidové firmy potřebují. Servisní balíčky jsou synonymem pro bezpečnost, na které všichni vydělají.


Servisní smlouvy Kärcher

Další zajímavé články

IMG_2992

…aby vás beránek nepokakal!

Říká se, že si na Velikonoce musíte pořídit něco nového na sebe a vzít si to ideálně na Velikonoční pondělí. Ale co kdybyste letos.... více
Karcher_uklid

SBOHEM LÉTO, ZASE ZA ROK

Ne, počkej, nechoď! Zůstaň tady ještě chvilku! Asi takhle nějak se milenci loučí po romantických večerech a zamilovaných toulkách ve.... více
zametač_chodníků_Kärcher

ZAMEŤTE S LISTÍM SE ZAMETACÍM STROJEM

Pokud máte u vašeho domku chodník, chodníček, cestu, vjezd, dvůr, parkovací místo, nebo cokoliv podobného, doporučuji Kärcher S 650.... více