KÄRCHER FLEET: Jak dohlížet na více strojů najednou?

Kärchroviny14.Září 2017Autor: Matyáš Čistotný

Představte si, že máte 30 dětí. I když každé bydlí jinde, musíte neustále dohlížet, aby vám nikde netoulaly, něco si neudělaly a neměly hlad. Teď si představte, že byste se mohli podívat do aplikace, která by vám v reálném čase ukázala, co a kde vaše děti dělají, jestli jsou najezené, zdravé a spokojené. Pohodlná představa rodičovství, že? Na stejném principu funguje služba Kärcher Fleet, díky kterému můžete mít kontrolu ne nad svými potomky, ale nad flotilou vaší čisticí techniky.

Jak to funguje v praxi, si ukážeme na příkladu pana Pavla. Pan Pavel má úklidovou firmu, která se stará o čistotu v kancelářích, obchodech a skladech v několika různých městech. Čím víc se firma rozrůstá, tím víc času panu Pavlovi zabere dohled nad technikou a řešení nenadálých problémů.

Pan Pavel se ale nedávno rozhodl používat Kärcher Fleet, čímž se jeho práce výrazně zefektivnila. Teď mu stačí jednou kliknout myší a má přehled, jestli všechny stroje pracují, jak mají a nic jim nechybí. V reálném čase má přehled o tom, jestli se stroj pohybuje tam, kde má, a zda nepotřebuje servis.

Pokud stroj opustí místo, kde se má pohybovat, nebo je uveden do provozu v nestandardní dobu, Kärcher Fleet pana Pavla okamžitě upozorní. Pan Pavel tedy nemusí pravidelně kontrolovat své stroje, ale jen pokud se s nimi děje něco nestandardního. Tím šetří čas a peníze.

Rozhraní Kärcher Fleet je navíc velice jednoduché a jeho ovládání intuitivní. Pan Pavel je šťastný, že se rozhodl pro tento krok. Díky Kärcheru Fleet nemusí nikam, přesto ví všechno. Kontaktuje Kärcher a zjistěte, jak můžete zefektivnit své podnikání i vy!


Kärcher Fleet

Další zajímavé články

Multifunkční postřikovací pistole

Jarní mravenčení

Každý z nás normálních lidí dobře ví, že s poetickým jarem přichází i období dřiny a neustálého „bulhaření“ na našich zimou.... více
Cerna_Akusterka_Karcher

10 let čistých oken

Jeden z nejoblíbenějších produktů Kärcher čeká oslava prvních kulatin. Který to je?více
jak na vyčištění grilu s kärcher

Čistý gril je IN!

Letní sezona je synonymem té grilovací. Masíčko, klobásky, zelenina… Všechno to krásně voní zahradou nebo kolem chaty a láká k dlouhým.... více