KÄRCHER FLEET: Jak dohlížet na více strojů najednou?

Kärchroviny14.Září 2017Autor: Matyáš Čistotný

Představte si, že máte 30 dětí. I když každé bydlí jinde, musíte neustále dohlížet, aby vám nikde netoulaly, něco si neudělaly a neměly hlad. Teď si představte, že byste se mohli podívat do aplikace, která by vám v reálném čase ukázala, co a kde vaše děti dělají, jestli jsou najezené, zdravé a spokojené. Pohodlná představa rodičovství, že? Na stejném principu funguje služba Kärcher Fleet, díky kterému můžete mít kontrolu ne nad svými potomky, ale nad flotilou vaší čisticí techniky.

Jak to funguje v praxi, si ukážeme na příkladu pana Pavla. Pan Pavel má úklidovou firmu, která se stará o čistotu v kancelářích, obchodech a skladech v několika různých městech. Čím víc se firma rozrůstá, tím víc času panu Pavlovi zabere dohled nad technikou a řešení nenadálých problémů.

Pan Pavel se ale nedávno rozhodl používat Kärcher Fleet, čímž se jeho práce výrazně zefektivnila. Teď mu stačí jednou kliknout myší a má přehled, jestli všechny stroje pracují, jak mají a nic jim nechybí. V reálném čase má přehled o tom, jestli se stroj pohybuje tam, kde má, a zda nepotřebuje servis.

Pokud stroj opustí místo, kde se má pohybovat, nebo je uveden do provozu v nestandardní dobu, Kärcher Fleet pana Pavla okamžitě upozorní. Pan Pavel tedy nemusí pravidelně kontrolovat své stroje, ale jen pokud se s nimi děje něco nestandardního. Tím šetří čas a peníze.

Rozhraní Kärcher Fleet je navíc velice jednoduché a jeho ovládání intuitivní. Pan Pavel je šťastný, že se rozhodl pro tento krok. Díky Kärcheru Fleet nemusí nikam, přesto ví všechno. Kontaktuje Kärcher a zjistěte, jak můžete zefektivnit své podnikání i vy!


Kärcher Fleet

Další zajímavé články

White gift box tied yellow ribbon and Christmas bauble Isolated on white background

VŽDYŤ ČAS JE TO NEJCENNĚJŠÍ CO MÁME

To se nám to pěkně blíží, viďte? To, že jsou Vánoce prakticky za dveřmi, nám nezapomínají připomínat na každém kroku. Nevím čím.... více
WV_2_Premium_10_Years_Edition_app_3_CI15_96 dpi (jpg)

Okno – do duše domova oko…

Můžete mít sebekrásnější byt či dům, ale jakmile se nedá ven vyhlédnout přes nánosy prachu a špíny na okenních tabulích, je krásný.... více
Kärcher Fleet

KÄRCHER FLEET: Jak dohlížet na více strojů najednou?

Představte si, že máte 30 dětí. I když každé bydlí jinde, musíte neustále dohlížet, aby vám nikde netoulaly, něco si neudělaly a.... více