KÄRCHER FLEET: Jak dohlížet na více strojů najednou?

Kärchroviny14.Září 2017Autor: Matyáš Čistotný

Představte si, že máte 30 dětí. I když každé bydlí jinde, musíte neustále dohlížet, aby vám nikde netoulaly, něco si neudělaly a neměly hlad. Teď si představte, že byste se mohli podívat do aplikace, která by vám v reálném čase ukázala, co a kde vaše děti dělají, jestli jsou najezené, zdravé a spokojené. Pohodlná představa rodičovství, že? Na stejném principu funguje služba Kärcher Fleet, díky kterému můžete mít kontrolu ne nad svými potomky, ale nad flotilou vaší čisticí techniky.

Jak to funguje v praxi, si ukážeme na příkladu pana Pavla. Pan Pavel má úklidovou firmu, která se stará o čistotu v kancelářích, obchodech a skladech v několika různých městech. Čím víc se firma rozrůstá, tím víc času panu Pavlovi zabere dohled nad technikou a řešení nenadálých problémů.

Pan Pavel se ale nedávno rozhodl používat Kärcher Fleet, čímž se jeho práce výrazně zefektivnila. Teď mu stačí jednou kliknout myší a má přehled, jestli všechny stroje pracují, jak mají a nic jim nechybí. V reálném čase má přehled o tom, jestli se stroj pohybuje tam, kde má, a zda nepotřebuje servis.

Pokud stroj opustí místo, kde se má pohybovat, nebo je uveden do provozu v nestandardní dobu, Kärcher Fleet pana Pavla okamžitě upozorní. Pan Pavel tedy nemusí pravidelně kontrolovat své stroje, ale jen pokud se s nimi děje něco nestandardního. Tím šetří čas a peníze.

Rozhraní Kärcher Fleet je navíc velice jednoduché a jeho ovládání intuitivní. Pan Pavel je šťastný, že se rozhodl pro tento krok. Díky Kärcheru Fleet nemusí nikam, přesto ví všechno. Kontaktuje Kärcher a zjistěte, jak můžete zefektivnit své podnikání i vy!


Kärcher Fleet

Další zajímavé články

Kärcher_konec léta

Než se léto rozloučí…

Uteklo to jako voda, hola hola, škola volá. A léto se loučí… Co ještě můžete stihnout prožít venku, na zahradě nebo na chalupě? A jak.... více
zavlažování dešťovou vodou

Déšť – dobrý sluha, zlý pán

Česko je země extrémů, obzvláště co se vody týká. Buď jí máme málo, nebo moc. V jednu chvíli kvůli suchu nemůžeme zalévat z.... více
karcher zavlažování zahrady

Když zavoní levandule

Už se vás někdo někdy zeptal jaká je vaše nejoblíbenější rostlina? Myslíte, že ne? Já jsem stoprocentně přesvědčená o tom, že ano,.... více