Kärcher Full Control – To správné nastavení pro jakékoli čištění

Kärchroviny14.Duben 2016Autor: Svět Čištění

Mnoho lidí, kteří se rozhodli dát vale kýblu s hadrem a plánují si pořídit vysokotlaký čistič, má často podobné dilema: Když si koupím dražší a silnější stroj, nemůže mi tlak vody poničit lak na autě? A když si koupím levnější stroj, nebudu muset na silně znečištěné plochy stejně nakonec použít kartáč? Nebo si mám snad koupit oba? Nové vysokotlaké čističe značky Kärcher na tuto otázku samy odpoví: Pro správné nastavení pro jakékoli použití ukazuje LED displej na pistoli zvolený stupeň tlaku a možnosti použití. Na vše vám tedy stačí jediný stroj.

k_4_5_full_control_car_rm_mix_app_1_ci15-88310-150dpi

Pootočením na pracovním nástavci lze rychle a jednoduše regulovat tlak vody. Nastavený stupeň tlaku se ihned zobrazí na LED displeji pistole. Symbol zahradního plotu představuje stupeň tlaku Soft a ukazuje, že je možno čistit citlivé povrchy. Pokud se na displeji pistole objeví symbol kamenné zdi, je voda pod maximálním tlakem. Střední stupeň tlaku představuje symbol auta a při použití čisticího prostředku se zobrazí stupeň tlaku MIX. Jak jednoduché.

Ty samé symboly pomáhají také při výběru příslušenství. Rotační tryska pracuje s bodovým paprskem a je vhodná pro silné znečištění na tvrdých površích. Při jejím použití je přednastavený nejvyšší tlak. Na pracovním nástavci lze regulovat tlak vody podle použití. S jeho plochým paprskem se může velmi přesně pracovat. Všechny nové vysokotlaké čističe jsou standardně vybaveny oběma tryskami.

Další výhoda řady Full Control: všechny vysokotlaké čističe jsou vybaveny vodou chlazenými motory. Než je voda použita k čištění, proteče kolem pláště motoru a zajišťuje tak konstantní chlazení. Tím je zajištěn vysoký výkon a dlouhá životnost.

Při konstrukci vysokotlakých čističů se obzvlášť dbalo na stabilitu. Praktický navíjecí buben na vysokotlakou hadici u modelů Premium je umístěn na zadní straně přístroje. Těžiště stroje leží znatelně níž a společně s novou opěrnou nohou, která zamezuje převrácení stroje, zaručují vysokou stabilitu. Pro pohodlnou přepravu stroje lze snadno vysunout hliníkové teleskopické madlo. Druhé madlo na opěrné noze pomáhá při přenášení.

Modely v provedení Home jsou vybaveny  čističem ploch, který se postará o rychlé a snadné vyčištění horizontálních a vertikálních ploch, jako je terasa nebo fasáda, a to vše bez stříkající vody kolem. Široká nabídka volitelného doplňkového příslušenství a čisticích prostředků doplňuje možnosti použití vysokotlakých čističů Kärcher.

Se špínou zatočíme raz dva! 🙂


31-karcherfc2

Další zajímavé články

47-jakvdomacnostisetritvodou

Jak v domácnosti šetřit vodou?

Jak v domácnosti šetřit vodou?více
53509582_1031370800584912_5020929885577674752_n

Vibrující novinky

A babičky by asi konečně nemusely předstírat nadšení nad kloubní výživou, nebo šálou, kterou dostaly v jiném provedení už 3x před.... více
Group of girls celebrating and having fun the club. Concept about women night out

PLESÁME, ANEB JAK PŘEŽÍT ZIMU A NEZBLÁZNIT SE

Děkuji onomu skvělému muži, nebo snad ženě, který zavedl tradici „plesání“.více