Na našem blogu najdete vše o čištění domácnosti a úklidu

Karcher vánoce

SAMA SOBĚ K VÁNOCŮM

Kärchroviny14.Prosinec 2017Autor: Petra Procházková

„Ptám se tě, ptám, co ti k Vánocům dám…“ Přesně takhle začíná jedna z mých oblíbených vánočních koled. No, a co si budeme povídat, tahle zapeklitá otázka trápí v předvánočním čase asi nás všechny! 

Už od mala jsem byla, jsem a vím, že i vždycky budu „vánoční typ“. Některé mé kamarádky Vánoce úplně nenávidí, jiné se je snaží pokud možno přežít a já… Já si je chci vždycky úplně naplno a naprosto dokonale vánočně užít! Ne, nebudu si stěžovat, že nerada nakupuji dárky, protože je pro své blízké vybírám s láskou a moc ráda. Ne, nebudu si stěžovat, že mám v kuchyni „bordel“ od všeho toho pečení cukroví, trénování vánočky a vraždění chudáčka kapra, protože bordel tam mám (pečeme s dětmi), je mi to fuk a kapra prostě a jednoduše nevraždím, protože na to mám své lidi- třeba toho „hodného pána“ u našich vesnických sádek, který toho chudáka (nebo spíš chudáky- vždy totiž kupujeme tři…) „zbaví života“ a věřte, nebo ne úplně zadarmo!!! ☺ Jedinou drobnou komplikací mých milovaných Vánoc je ony dárky pro své blízké vymyslet. Nakupování je totiž úplná „brnkačka“ (to umí každý…), musíte ale vědět, co koupit. Ale buďte každý rok originální, vtipná a praktická zároveň, když už jste s rodiči pět a třicet let, s manželem osmnáct a děti Vám odrostly z onoho „jééé panenka!“ věku! To chce trpělivost, um a zápal a tím vším my, „pravé hospodyňky“ prostě stoprocentně disponujeme- to my prostě umíme! Že? Ale že je to rok od roku tak nějak těžší, co? ☺

Tak třeba letos jsem naprosto v pohodě. Stala se ze mě turbo rychlá, ale přesto psychicky vyrovnaná továrna na cukroví, většinu dárků už mám nakoupených a doma mám kouzelně vánočně hezky útulno. Manžel se mě ale poměrně nedávno ptal, co že bych si to k těm Vánocům vlastně přála. Taky se vám stává, že celý rok hudrujete, co všechno vám schází, co všechno nutně potřebujete a co si neodkladně musíte koupit a pak když přijdou Vánoce a ona tak moc očekávána otázka „Co si, miláčku, přeješ k Vánocům?“… Bílo. A teď bohužel nemyslím na zahradě, ale v hlavě. Pusto temno a nic nepotřebuju, všechno mám a „nedělej si starosti“. ☺ Od té doby co jsem se stala ambasadorkou společnosti Kärcher mám ale poměrně jasno a na tuto sladkou otázku letos poprvé a bez váhání odpovídám: „Něco žlutého!“ Čímž samozřejmě myslím, nějakou mašinku od Kärcheru (kterou ještě nemám…) a ne třeba síťku citronů z místního supermarketu. I když, taky by se hodily. ☺ Já jsem si totiž slíbila a hodlám z tohoto slibu udělat i moje novoroční předsevzetí, že se budu víc rozmazlovat a co nejvíc šetřit. No, a tohle moje předsevzetí jde vlastně ruku v ruce se společností Kärcher. Protože pokud máte podobné předsevzetí jako já, přesně tam byste měly v první řadě zamířit. Ani nevíte, jak vám někteří „žluťásci“ dokážou ten váš hektický život usnadnit. Říkáte si asi: „No jo, tý se to mluví, když jim ty přístroje testuje…“ Ale ono je to, přátelé, úplně jinak! Já sice testuju, ale pak chci všechny ty věci domů, protože světe div se, ony opravdu fungují!

Myslím si, že doba, kdy byla ostuda dostat k narozeninám, vánocům, výročí a jiným zvláštním příležitostem domácí spotřebič, už dávno pominula. A já sama v dnešní uspěchané době uvítám každou pomoc. A tak se nestyďte za to, že si k Vánocům přejete třeba podlahovou myčku, nebo že k narozeninám toužíte po akustěrce. Jsme přeci moderní hospodyňky a nežijeme ve středověku. Tak proč ne? Jak já jsem zvědavá, jestli se letos „zažlutí“ i pod vaším stromečkem! Tak neváhejte a dejte vědět!

Vaše Petra

Číst článek
Karcher vánoce

SAMA SOBĚ K VÁNOCŮM

Kärchroviny 14.Prosinec 2017 Autor: Petra Procházková

„Ptám se tě, ptám, co ti k Vánocům dám…“ Přesně takhle začíná jedna z mých oblíbených vánočních koled. No, a co si budeme povídat, tahle zapeklitá otázka trápí v předvánočním čase asi nás všechny!

Creative vintage portrait of a beautiful blond housewife blowing away dirt and grime when preparing for the holiday season. Christmas cleaning

Úklidová bitva o čas!

KärchrovinyO čištěníÚklid domova 7.Prosinec 2017 Autor: Jana Potužníková

„Není čas ztrácet čas“ platí před Vánocemi víc než kdykoliv jindy. Je toho tolik, co chceme stihnout! Třeba mít kolem sebe doma čisto a uklizeno, aniž bychom museli ponocovat s hadrem v ruce. A víte co? Jde to. Bez stresu i kruhů pod očima. Jak?

Humorous housewife with jogger stick make joke

3 tipy na dárky pro 3 typy hospodyň

KärchrovinyO čištění 27.Listopad 2017 Autor: Matyáš Čistotný

Obchodní domy nám od začátku září tvrdí, že Vánoce jsou za dveřmi. Až nyní ale začínají mít pravdu. Pokud nepatříte mezi experty, kteří shání vánoční dárky 24. prosince na benzinové pumpě, a rádi si necháváte čas na přemýšlení, čím potěšíte své blízké, máme pro vás pár tipů na vánoční dárky. Naší doménou jsou čistící stroje, a tak jsme zkusili vystihnout, které by se hodily k různým typům hospodyní.

102520FC-01D4-4C44-84F3-DC466F8C4858

MAZLÍK VS STRAŠIDLA A STRAŠIDÝLKA

KärchrovinyÚklid domova 13.Listopad 2017 Autor: Petra Procházková

Když už máme venku tak hezky a sympaticky vlezlo, můžeme se pro změnu na zoubek podívat naší domácnosti. Co si budeme povídat, po proťapkaném a projuchaném létě venku a na zahradě už to přeci jen taky potřebuje.

Servisní smlouvy Kärcher

Servisní balíčky: bezpečnost, na které všichni vydělají

Kärchroviny 26.Říjen 2017 Autor: Matyáš Čistotný

Čistící stroje si zaslouží pravidelnou kontrolu a údržbu stejně jako všechno, co má nějakou cenu. Předcházet je prostě lepší než opravovat. A když se něco pokazí, měli byste mít záruku, že ve vašem okolí bude dostupný kompetentní servisní technik, který problém okamžitě odstraní. Přesně pro tyto případy má Kärcher několik servisních balíčků, ze kterých si můžete vybrat ten, který je pro vás a vaše podnikání nejvýhodnější.

servisní síť Kärcher

(BÝT HUSTÝ JAKO) SERVISNÍ SÍŤ KÄRCHER

Kärchroviny 23.Říjen 2017 Autor: Matyáš Čistotný

Když si člověk kupuje auto, nevybere si ho jen podle barvy. Kromě motoru, spotřeby a jízdních vlastností ho většinou také zajímá, jak drahý je servis a zda jsou dobře dostupné náhradní díly. Podobně se vyplatí uvažovat i při nákupu čistících přístrojů.

Karcher_uklid

SBOHEM LÉTO, ZASE ZA ROK

KärchrovinyZahrada 25.Září 2017 Autor: Petra Procházková

Ne, počkej, nechoď! Zůstaň tady ještě chvilku! Asi takhle nějak se milenci loučí po romantických večerech a zamilovaných toulkách ve dvou. V tomto případě se takto však loučím já. A teď nemyslím s manželem, i když ho „lovuju“ celým svým srdcem (přeci jen ho mám doma…☺). Takhle se totiž každý rok loučím s létem. Sotva přišlo, už je […]

jak funguje servis karcher

JAK FUNGUJE KÄRCHER SERVIS?

Kärchroviny 21.Září 2017 Autor: Matyáš Čistotný

Když vaši domácí pomocníci začnou stávkovat, nemusí letět do kouta. Pokud na sobě mají nápis Kärcher, můžete si být jistí, že po celé republice je dost lidí, kteří je dokáží vrátit do formy.