Steaková sezona

O čištěníZahrada27.Červenec 2017Autor: Matyáš Čistotný

Jakmile se trochu oteplí, města a vesnice provoní vůně steaků a klobás. Ať už u grilu stojí člověk s dovednostmi Pohlreicha nebo Babici, ráno čeká všechny stejná práce – úklid grilu. Neexistuje snad nikdo, kdo by si užíval nahánění jemného mastného popílku po terase, mnohdy ještě v alkoholovém oparu. I tuto nepříjemnou práci umí Kärcher značně usnadnit.

Nabízí totiž dostupný vysavač na popel, kterým uklidíte místo činu během několika sekund. Využití najde i v zimních měsících, kdy vám pomůže udržet pořádek uvnitř a v okolí krbu. Zkrátka odpadne vymetání popela, kdy s opatrností pyrotechnika naháníte jemný šedý prach, abyste ho pak stejně sundávali prachovkou ze všech věcí v obýváku. Všechen popel beze zbytku vysajete.

Vysavač na popel má samozřejmě daleko širší využití. Můžete ho použít prakticky všude, kde byste měli strach o svůj domácí vysavač. Bláto, písek, střepy, hlína, kamínky nebo jehličí? Nic z toho vysavači neublíží. Vše skončí v kovové nádobě.

Model AD 3 Premium dokonce nemusí zastávat jen „špinavou“ práci. Můžete ho použít prakticky na všechny povrchy v bytě. Interiérový vysavač plnohodnotně nahradí.

Vysavač na popel a suché nečistoty se hodí pro všechny, koho rozčiluje pobíhání se smetákem a nekonečné nahánění špíny. Garantujeme vám, že až se vám kterýkoliv z modelů dostane do ruky, budete mít i v krbu čisto jako v pokojíčku.


vysavač na popel kärcher

Další zajímavé články

47-jakvdomacnostisetritvodou

Jak v domácnosti šetřit vodou?

Jak v domácnosti šetřit vodou?více
úklid v kuchyni_zavařování

Ani zavařování vám na úklid nezavaří!

Není nad domácí zavařeniny, že? Jenže… ten strašný nepořádek, který pak v kuchyni zůstává, mnoho z nás od zavařování nakonec.... více
36-jarniuklidhrave

Jarní úklid snadno a hravě

Připravte se. Raději se posaďte. Nyní se totiž dozvíte dvě šokující pravdy, které dost možná změní váš život: Ježíšek neexistuje.... více