Steaková sezona

O čištěníZahrada27.Červenec 2017Autor: Matyáš Čistotný

Jakmile se trochu oteplí, města a vesnice provoní vůně steaků a klobás. Ať už u grilu stojí člověk s dovednostmi Pohlreicha nebo Babici, ráno čeká všechny stejná práce – úklid grilu. Neexistuje snad nikdo, kdo by si užíval nahánění jemného mastného popílku po terase, mnohdy ještě v alkoholovém oparu. I tuto nepříjemnou práci umí Kärcher značně usnadnit.

Nabízí totiž dostupný vysavač na popel, kterým uklidíte místo činu během několika sekund. Využití najde i v zimních měsících, kdy vám pomůže udržet pořádek uvnitř a v okolí krbu. Zkrátka odpadne vymetání popela, kdy s opatrností pyrotechnika naháníte jemný šedý prach, abyste ho pak stejně sundávali prachovkou ze všech věcí v obýváku. Všechen popel beze zbytku vysajete.

Vysavač na popel má samozřejmě daleko širší využití. Můžete ho použít prakticky všude, kde byste měli strach o svůj domácí vysavač. Bláto, písek, střepy, hlína, kamínky nebo jehličí? Nic z toho vysavači neublíží. Vše skončí v kovové nádobě.

Model AD 3 Premium dokonce nemusí zastávat jen „špinavou“ práci. Můžete ho použít prakticky na všechny povrchy v bytě. Interiérový vysavač plnohodnotně nahradí.

Vysavač na popel a suché nečistoty se hodí pro všechny, koho rozčiluje pobíhání se smetákem a nekonečné nahánění špíny. Garantujeme vám, že až se vám kterýkoliv z modelů dostane do ruky, budete mít i v krbu čisto jako v pokojíčku.


vysavač na popel kärcher

Další zajímavé články

FC 3 image

Válka, kterou jsem vyhrála

Válku za čistou podlahu jsem tedy vyhrála. Nedá se říct, že by se moje karma nějak zásadně srovnala. Pořád mě ještě vytáčí mytí.... více
24-cistimeparou

Ekologická domácnost, část III – Čistíme párou

Pára je v ekodomácnosti vlastně takový nadstandard. Mnozí váhají kvůli vyšším pořizovacím nákladům, jiní mají pocit, že si.... více
couple embracing in front of new big modern house, outdoor rear view back looking at their dream home

Multivysavač pro multiženu (i multimuže)

Znáte ten pocit, kdy nevíte, kam dřív skočit, přejete si naklonovat se, abyste všechno doma stihla? Vlastně už si nic takového přát.... více