Steaková sezona

O čištěníZahrada27.Červenec 2017Autor: Matyáš Čistotný

Jakmile se trochu oteplí, města a vesnice provoní vůně steaků a klobás. Ať už u grilu stojí člověk s dovednostmi Pohlreicha nebo Babici, ráno čeká všechny stejná práce – úklid grilu. Neexistuje snad nikdo, kdo by si užíval nahánění jemného mastného popílku po terase, mnohdy ještě v alkoholovém oparu. I tuto nepříjemnou práci umí Kärcher značně usnadnit.

Nabízí totiž dostupný vysavač na popel, kterým uklidíte místo činu během několika sekund. Využití najde i v zimních měsících, kdy vám pomůže udržet pořádek uvnitř a v okolí krbu. Zkrátka odpadne vymetání popela, kdy s opatrností pyrotechnika naháníte jemný šedý prach, abyste ho pak stejně sundávali prachovkou ze všech věcí v obýváku. Všechen popel beze zbytku vysajete.

Vysavač na popel má samozřejmě daleko širší využití. Můžete ho použít prakticky všude, kde byste měli strach o svůj domácí vysavač. Bláto, písek, střepy, hlína, kamínky nebo jehličí? Nic z toho vysavači neublíží. Vše skončí v kovové nádobě.

Model AD 3 Premium dokonce nemusí zastávat jen „špinavou“ práci. Můžete ho použít prakticky na všechny povrchy v bytě. Interiérový vysavač plnohodnotně nahradí.

Vysavač na popel a suché nečistoty se hodí pro všechny, koho rozčiluje pobíhání se smetákem a nekonečné nahánění špíny. Garantujeme vám, že až se vám kterýkoliv z modelů dostane do ruky, budete mít i v krbu čisto jako v pokojíčku.


vysavač na popel kärcher

Další zajímavé články

woman_reading_oth_4-36391-300DPI

Berte úklid jako relax

Jsou tací, pro něž je úklid relax. A pro vás může být také: když se na to podíváte ze správného úhlu.více
Jak na úklid prachu

Sbohem, vrstvy prachu…!

Je to klasický nekonečný příběh. Setřete prach, chvíli se kocháte pocitem, že máte na skříních nebo policích čisto, ale… už o pár.... více
KC_meeting_anth_5_96 dpi (jpg)

Žluto-černá království

Kärcher v posledních letech rozšiřuje svou síť značkových prodejen, tzv. Kärcher Center a Kärcher Store. Neznamená to, že výrobky.... více