Steaková sezona

O čištěníZahrada27.Červenec 2017Autor: Matyáš Čistotný

Jakmile se trochu oteplí, města a vesnice provoní vůně steaků a klobás. Ať už u grilu stojí člověk s dovednostmi Pohlreicha nebo Babici, ráno čeká všechny stejná práce – úklid grilu. Neexistuje snad nikdo, kdo by si užíval nahánění jemného mastného popílku po terase, mnohdy ještě v alkoholovém oparu. I tuto nepříjemnou práci umí Kärcher značně usnadnit.

Nabízí totiž dostupný vysavač na popel, kterým uklidíte místo činu během několika sekund. Využití najde i v zimních měsících, kdy vám pomůže udržet pořádek uvnitř a v okolí krbu. Zkrátka odpadne vymetání popela, kdy s opatrností pyrotechnika naháníte jemný šedý prach, abyste ho pak stejně sundávali prachovkou ze všech věcí v obýváku. Všechen popel beze zbytku vysajete.

Vysavač na popel má samozřejmě daleko širší využití. Můžete ho použít prakticky všude, kde byste měli strach o svůj domácí vysavač. Bláto, písek, střepy, hlína, kamínky nebo jehličí? Nic z toho vysavači neublíží. Vše skončí v kovové nádobě.

Model AD 3 Premium dokonce nemusí zastávat jen „špinavou“ práci. Můžete ho použít prakticky na všechny povrchy v bytě. Interiérový vysavač plnohodnotně nahradí.

Vysavač na popel a suché nečistoty se hodí pro všechny, koho rozčiluje pobíhání se smetákem a nekonečné nahánění špíny. Garantujeme vám, že až se vám kterýkoliv z modelů dostane do ruky, budete mít i v krbu čisto jako v pokojíčku.


vysavač na popel kärcher

Další zajímavé články

ponorné čerpadlo karcher

Soukromé lokální srážky

Víte, jak je to v létě… Nezaprší a nezaprší. A když přijde nakonec bouřka, je to pár kapek. Co s tím, aby vaše zahrádka ani trávník.... více
parni cistic sc5

Plnou parou vpřed s parním čističem SC5

Parní čistič Kärcher mě mile překvapil, nejen svou snadnou obsluhou, ale i účinností. Za mě je kuřátko SC5 obrovský dříč a pokud mě.... více
32-jaro

Je tady jaro – alergiků „blaho“

Jaro je tady! Jeho milovníci už pociťují radostné šimrání v bříšku, alergici naopak v nose. Zatímco pyly mají na alergiky vliv hlavně.... více