Podivné žluté zvířátko

O čištěníÚklid domova24.Březen 2017Autor: Svět Čištění

„Vypadá sice jako kříženec tučňáka a kladivouna, ale okna se s tím umývají parádně,“ zhodnotil naši akustěrku WV 5 Premium pan Roman K. Vzhled trefil dokonale. To jen my ji pořád propagujeme jako křížence ručního vysavače a stěrky na okna. Až si pan Roman přečte tento článek, zjistí, že své „podivné žluté zvířátko“ může použít nejen na okna, ale v podstatě na každý hladký povrch, který doma najde.

Například k zrcadlům se můžete chovat stejně jako k oknu. Rozprašovačem nanesete čisticí roztok, rozetřete jej utěrkou z mikrovlákna a pak několika tahy špinavou vodu ze zrcadla jednoduše odsajete. Hravější jedinci mohou akustěrkou vyřešit zamlžené zrcadlo po sprchování. Ti praktičtější s ní po sprchování obejdou sprchový kout, aby se na stěnách netvořily mapy od vodního kamene. Akustěrku můžete použít i k čištění vitrín, skříněk, obkladů, dveří a dalších hladkých povrchů, a to i mimo koupelnu.

Přesuňme se do garáže. Nejpoužívanějším stojem pro péči o čtyřtaktního miláčka je samozřejmě tlaková myčka, nicméně i pro akustěrku najdeme využití. Odsátím přebytečné vody z povrchu vašeho vozu jednak snížíte vlhkost v garáži, ale hlavně se bude auto stále lesknout, jako kdyby právě vyjelo z myčky.

Když už se bavíme o autech, existuje ještě jeden stroj, který byste s sebou do garáže nejspíš nevzali, ale je skvělým pomocníkem v péči o interiér. Je to parní čistič. Párou rychle a dokonale vyčistíte a dezinfikujete čalounění, čímž mimo jiné zbavíte interiér různých nepříjemných pachů. Parfémy do auta nejsou dobrá volba. Dobrá volba jsou čisté sedačky.

Pokud si nejste jistí, co které stroje umí, podívejte se na stránky www.karcher.cz, kde najdete podrobné informace k veškerému zboží. Pokud byste se rádi poradili s odborníkem, navštivte některé z Kärcher Center. Ručíme za to, že lidé, kteří čisticí techniku Kärcher prodávají, čištění rozumí.


jak s akustěrkou umyt auto

Další zajímavé články

Kid eating banana on bokeh background

KDYŽ JSOU DĚTI RADOSTÍ I STAROSTÍ

Každý z nás kdo má to štěstí a děti má, jistě ví, že s dětmi jsou spojené nejen radosti, ale ruku v ruce kráčí i starosti. Všimli.... více
terrasse dans un jardin aux couleurs de l'automne

ČISTĚME ZAHRADNÍ NÁBYTEK I PO SEZONĚ!

V minulém článku jsme se rozloučili s létem- slzavé to bylo údolí… Nuže, co naplat?! Nejsme přeci malé děti, abychom to tak prožívali.... více
Voda a zavlažování

VODA NEJVZÁCNĚJŠÍ, VODA MÁ

Ano, voda je opravdu nejdůležitější tekutina na světě, a když se nad tím zamyslíte, má svou čarovnou moc. Díky ní rozkvétají naše.... více