Podivné žluté zvířátko

O čištěníÚklid domova24.Březen 2017Autor: Svět Čištění

„Vypadá sice jako kříženec tučňáka a kladivouna, ale okna se s tím umývají parádně,“ zhodnotil naši akustěrku WV 5 Premium pan Roman K. Vzhled trefil dokonale. To jen my ji pořád propagujeme jako křížence ručního vysavače a stěrky na okna. Až si pan Roman přečte tento článek, zjistí, že své „podivné žluté zvířátko“ může použít nejen na okna, ale v podstatě na každý hladký povrch, který doma najde.

Například k zrcadlům se můžete chovat stejně jako k oknu. Rozprašovačem nanesete čisticí roztok, rozetřete jej utěrkou z mikrovlákna a pak několika tahy špinavou vodu ze zrcadla jednoduše odsajete. Hravější jedinci mohou akustěrkou vyřešit zamlžené zrcadlo po sprchování. Ti praktičtější s ní po sprchování obejdou sprchový kout, aby se na stěnách netvořily mapy od vodního kamene. Akustěrku můžete použít i k čištění vitrín, skříněk, obkladů, dveří a dalších hladkých povrchů, a to i mimo koupelnu.

Přesuňme se do garáže. Nejpoužívanějším stojem pro péči o čtyřtaktního miláčka je samozřejmě tlaková myčka, nicméně i pro akustěrku najdeme využití. Odsátím přebytečné vody z povrchu vašeho vozu jednak snížíte vlhkost v garáži, ale hlavně se bude auto stále lesknout, jako kdyby právě vyjelo z myčky.

Když už se bavíme o autech, existuje ještě jeden stroj, který byste s sebou do garáže nejspíš nevzali, ale je skvělým pomocníkem v péči o interiér. Je to parní čistič. Párou rychle a dokonale vyčistíte a dezinfikujete čalounění, čímž mimo jiné zbavíte interiér různých nepříjemných pachů. Parfémy do auta nejsou dobrá volba. Dobrá volba jsou čisté sedačky.

Pokud si nejste jistí, co které stroje umí, podívejte se na stránky www.karcher.cz, kde najdete podrobné informace k veškerému zboží. Pokud byste se rádi poradili s odborníkem, navštivte některé z Kärcher Center. Ručíme za to, že lidé, kteří čisticí techniku Kärcher prodávají, čištění rozumí.


jak s akustěrkou umyt auto

Další zajímavé články

Jak na úklid pro rodiče s kärcher

Úklidové tipy pro rodiče

Jakmile se v rodině objeví dítě, dosavadní způsob života vezme za své. I když žebříček priorit zažije zemětřesení, rodiče chtějí.... více
parni-cisteni-v-kuchyni

Ďábelsky čistá kuchyně? Levou zadní!

O déletrvající čistotě v kuchyni se většině z nás může jen zdát. Ale opravdu je to beznadějné? Tipy na snadný každodenní úklid.... více
zametač_chodníků_Kärcher

ZAMEŤTE S LISTÍM SE ZAMETACÍM STROJEM

Pokud máte u vašeho domku chodník, chodníček, cestu, vjezd, dvůr, parkovací místo, nebo cokoliv podobného, doporučuji Kärcher S 650.... více