Podivné žluté zvířátko

O čištěníÚklid domova24.Březen 2017Autor: Svět Čištění

„Vypadá sice jako kříženec tučňáka a kladivouna, ale okna se s tím umývají parádně,“ zhodnotil naši akustěrku WV 5 Premium pan Roman K. Vzhled trefil dokonale. To jen my ji pořád propagujeme jako křížence ručního vysavače a stěrky na okna. Až si pan Roman přečte tento článek, zjistí, že své „podivné žluté zvířátko“ může použít nejen na okna, ale v podstatě na každý hladký povrch, který doma najde.

Například k zrcadlům se můžete chovat stejně jako k oknu. Rozprašovačem nanesete čisticí roztok, rozetřete jej utěrkou z mikrovlákna a pak několika tahy špinavou vodu ze zrcadla jednoduše odsajete. Hravější jedinci mohou akustěrkou vyřešit zamlžené zrcadlo po sprchování. Ti praktičtější s ní po sprchování obejdou sprchový kout, aby se na stěnách netvořily mapy od vodního kamene. Akustěrku můžete použít i k čištění vitrín, skříněk, obkladů, dveří a dalších hladkých povrchů, a to i mimo koupelnu.

Přesuňme se do garáže. Nejpoužívanějším stojem pro péči o čtyřtaktního miláčka je samozřejmě tlaková myčka, nicméně i pro akustěrku najdeme využití. Odsátím přebytečné vody z povrchu vašeho vozu jednak snížíte vlhkost v garáži, ale hlavně se bude auto stále lesknout, jako kdyby právě vyjelo z myčky.

Když už se bavíme o autech, existuje ještě jeden stroj, který byste s sebou do garáže nejspíš nevzali, ale je skvělým pomocníkem v péči o interiér. Je to parní čistič. Párou rychle a dokonale vyčistíte a dezinfikujete čalounění, čímž mimo jiné zbavíte interiér různých nepříjemných pachů. Parfémy do auta nejsou dobrá volba. Dobrá volba jsou čisté sedačky.

Pokud si nejste jistí, co které stroje umí, podívejte se na stránky www.karcher.cz, kde najdete podrobné informace k veškerému zboží. Pokud byste se rádi poradili s odborníkem, navštivte některé z Kärcher Center. Ručíme za to, že lidé, kteří čisticí techniku Kärcher prodávají, čištění rozumí.


jak s akustěrkou umyt auto

Další zajímavé články

47-jakvdomacnostisetritvodou

Jak v domácnosti šetřit vodou?

Jak v domácnosti šetřit vodou?více
29-cistekolovkratkemcase

Čisté kolo v krátkém čase aneb jak vyčistit kolo pomocí tlakové myčky

Pro každého cyklistu je mytí oblíbeného dopravního prostředku stejně tak důležité jako fakt, že má správně nafouknouté pneumatiky..... více
Kärcher_žehlící_stanice

Paní na žehlení, nebo pára na žehlení?

Neznám kolem sebe snad ani jednu bytost, která by milovala hodiny strávené nad žehlicím prknem. Přesto si troufám tvrdit: je to hlavně tím,.... více