Pára v novém kabátu

KärchrovinyO čištěníÚklid domova25.Říjen 2018Autor: Matyáš Čistotný

Pára v novém kabátu

Stejně jako většina lidí někdy zajde ke kadeřníkovi nebo na kosmetiku, tak i Kärcher občas pošle některý ze svých výrobků do salonu krásy. Tentokrát si designéři vzali na paškál oblíbený parní čistič SC 2 a vrací ho na pulty prodejců s názvem SC 2 Deluxe EasyFix. Je o 20% menší, o 200 gramů lehčí, ale především neuvěřitelně stylový.

Tento univerzální čisticí stroj nepotřebuje ani kapku chemie a přesto zlikviduje špínu a bakterie ve všech záhybech v koupelně, na WC i v kuchyni. Stačí pouze trocha vody. Tak prosté! Po technické stránce je ve své kategorii špičkou. Prověřený a spolehlivý mechanismus pro výrobu vodní páry totiž převzal od svého staršího bratříčka SC 2.

Designéři samozřejmě nemysleli jen na vzhled výrobku, ale také na jeho funkčnost. Nejvíce oceníte možnost praktického a estetického skladování šňůry a hadice, které se jednoduše omotají kolem rukojeti. Na té také nově najdete LED diody, které indikují, v jakém režimu se přístroj nachází. Velkou výhodou je i možnost regulace páry.

Součástí SC 2 Deluxe EasyFix je i řada příslušenství, které výrazně rozšiřují možnost jeho použití. Můžete ho uschovat do přiloženého vaku, nebo ho mít díky dvěma držákům přímo na přístroji stále po ruce.

Čištění párou je hračka. Když k tomu navíc máte pomocníka, který je skutečnou ozdobou, stane se pro vás úklid zábavou. A pokud od své drahé polovičky občas slyšíte, že by chtěla něco designového do bytu, můžete zabít dvě mouchy jednou ranou. SC 2 Deluxe EasyFix je vážně krasavec!


SC_2_Deluxe_EasyFix_Bathroom_Floor_app_2_CI15_96 dpi (jpg)

Další zajímavé články

Regentonne im Garten

Moje letní modlitba za vodu

Čím déle žiju mimo město a vnímám přírodu kolem sebe, tím víc začínám rozumět generaci našich babiček, která vodu vždycky –.... více
Humorous housewife with jogger stick make joke

3 tipy na dárky pro 3 typy hospodyň

Obchodní domy nám od začátku září tvrdí, že Vánoce jsou za dveřmi. Až nyní ale začínají mít pravdu. Pokud nepatříte mezi experty,.... více
Couple relaxing at home. Feet in Christmas socks near fireplace. Winter holiday concept

Žluto-černá popelka

Ne každý má v sobě chalupáře, a tak má mnoho lidí příjemné posezení u krbu spojené se starostmi se dřevem a následným úklidem.více