Pára v novém kabátu

KärchrovinyO čištěníÚklid domova25.Říjen 2018Autor: Matyáš Čistotný

Pára v novém kabátu

Stejně jako většina lidí někdy zajde ke kadeřníkovi nebo na kosmetiku, tak i Kärcher občas pošle některý ze svých výrobků do salonu krásy. Tentokrát si designéři vzali na paškál oblíbený parní čistič SC 2 a vrací ho na pulty prodejců s názvem SC 2 Deluxe EasyFix. Je o 20% menší, o 200 gramů lehčí, ale především neuvěřitelně stylový.

Tento univerzální čisticí stroj nepotřebuje ani kapku chemie a přesto zlikviduje špínu a bakterie ve všech záhybech v koupelně, na WC i v kuchyni. Stačí pouze trocha vody. Tak prosté! Po technické stránce je ve své kategorii špičkou. Prověřený a spolehlivý mechanismus pro výrobu vodní páry totiž převzal od svého staršího bratříčka SC 2.

Designéři samozřejmě nemysleli jen na vzhled výrobku, ale také na jeho funkčnost. Nejvíce oceníte možnost praktického a estetického skladování šňůry a hadice, které se jednoduše omotají kolem rukojeti. Na té také nově najdete LED diody, které indikují, v jakém režimu se přístroj nachází. Velkou výhodou je i možnost regulace páry.

Součástí SC 2 Deluxe EasyFix je i řada příslušenství, které výrazně rozšiřují možnost jeho použití. Můžete ho uschovat do přiloženého vaku, nebo ho mít díky dvěma držákům přímo na přístroji stále po ruce.

Čištění párou je hračka. Když k tomu navíc máte pomocníka, který je skutečnou ozdobou, stane se pro vás úklid zábavou. A pokud od své drahé polovičky občas slyšíte, že by chtěla něco designového do bytu, můžete zabít dvě mouchy jednou ranou. SC 2 Deluxe EasyFix je vážně krasavec!


SC_2_Deluxe_EasyFix_Bathroom_Floor_app_2_CI15_96 dpi (jpg)

Další zajímavé články

Dan Hayes

Interview s odborníkem: Zvyklosti při úklidu v USA a v Japonsku

Dvě země, dva rozdílné životní styly – to je důvod, proč blíže poznat zvyklosti při čištění domácnosti v Japonsku a USA. Při.... více
Matyáš Čistotný_Tipy_březen_220318

Sbohem, zimo. Vítej, jaro!

Letos si zima dává s odchodem opravdu na čas. Na první jarní kávu na terase se sice zatím můžeme jen těšit, ale už teď se můžeme na.... více
NT_35_1_eco_horse_app_dd_2_300 dpi (jpg)

KDYŽ SE ZAMILUJE KŮŇ

Ano, dříve se i u koní dodržoval tak zvaný „zimní odpočinek“ a ten se jistým způsobem snažíme dodržovat dodnes, ale když vysvitne.... více