Pára v novém kabátu

KärchrovinyO čištěníÚklid domova25.Říjen 2018Autor: Matyáš Čistotný

Pára v novém kabátu

Stejně jako většina lidí někdy zajde ke kadeřníkovi nebo na kosmetiku, tak i Kärcher občas pošle některý ze svých výrobků do salonu krásy. Tentokrát si designéři vzali na paškál oblíbený parní čistič SC 2 a vrací ho na pulty prodejců s názvem SC 2 Deluxe EasyFix. Je o 20% menší, o 200 gramů lehčí, ale především neuvěřitelně stylový.

Tento univerzální čisticí stroj nepotřebuje ani kapku chemie a přesto zlikviduje špínu a bakterie ve všech záhybech v koupelně, na WC i v kuchyni. Stačí pouze trocha vody. Tak prosté! Po technické stránce je ve své kategorii špičkou. Prověřený a spolehlivý mechanismus pro výrobu vodní páry totiž převzal od svého staršího bratříčka SC 2.

Designéři samozřejmě nemysleli jen na vzhled výrobku, ale také na jeho funkčnost. Nejvíce oceníte možnost praktického a estetického skladování šňůry a hadice, které se jednoduše omotají kolem rukojeti. Na té také nově najdete LED diody, které indikují, v jakém režimu se přístroj nachází. Velkou výhodou je i možnost regulace páry.

Součástí SC 2 Deluxe EasyFix je i řada příslušenství, které výrazně rozšiřují možnost jeho použití. Můžete ho uschovat do přiloženého vaku, nebo ho mít díky dvěma držákům přímo na přístroji stále po ruce.

Čištění párou je hračka. Když k tomu navíc máte pomocníka, který je skutečnou ozdobou, stane se pro vás úklid zábavou. A pokud od své drahé polovičky občas slyšíte, že by chtěla něco designového do bytu, můžete zabít dvě mouchy jednou ranou. SC 2 Deluxe EasyFix je vážně krasavec!


SC_2_Deluxe_EasyFix_Bathroom_Floor_app_2_CI15_96 dpi (jpg)

Další zajímavé články

kärcher zahradní čerpadlo

Já chci tůň!

„Paráda!“ Říkám si sama pro sebe, a líně se povaluju na lehátku a chytám bronz. Holky se cachtají v bazénu, junior si dává šlofíka.... více
čištění koupelny_pára

Domove, čistý domove – Jak se připravit na stěhování

Stěhování do nového domu má vždy své pro a proti – na jednu stranu se můžete těšit na nové zážitky a nové sousedství, ale na.... více
SC_3_EasyFix_Bathroom_Floor_app_3_CI15_96 dpi (jpg)

Jak často je normální uklízet?

Někdo úklid miluje, jiný nenávidí. Ale věnovat se mu musíme všichni, pokud se nechceme doma brodit špínou. Jak často uklízíte vy? A jak.... více