Jak přežít vánoční úklid?

O čištěníÚklid domova30.Listopad 2017Autor: Matyáš Čistotný

Napéct cukroví, zabít kapra, rozeslat vánoční přání, nakoupit dárky a hlavně u toho všeho mít vánoční náladu. Taky vám přijde, že vás má rodina v prosinci za Supermana, který s úsměvem na rtech zvládne zachraňovat svět a ve volných chvílích nachystat dokonalé Vánoce? Abyste to všechno zvládli bez ztráty kytičky, vymysleli jsme pro vás pár triků, které vám pomůžou nelehkou předsváteční etapu ustát s úsměvem.

Dětská úklidová četa

Ježíšek se sice narodil ve chlévě, ale to neznamená, že to tak musí vypadat u vás doma. Nakukejte dětem, že je Ježíšek estét a jakmile uvidí smítko prachu, tak zařadí zpátečku a vyklopí dárky u sousedů. Tohle funguje vždycky.

Chtělo by to rekonstrukci

Mnoho mužů se bojí rekonstrukce víc než čert kříže. Pokud chcete mít vypucovaný byt, stačí zkrabatit čelo a pronést: „Chtělo by to rekonstrukci.“ Váš drahý dokáže zázraky, aby vám dokázal, že stačí trošku přitlačit na hadr a všechno vypadá jako právě dovezené z obchodu. Vánoční úklid: HOTOVO!

Rozhodný Ježíšek

Až budou vaši blízcí sondovat, co byste rádi pod stromkem našli, buďte konkrétní. Pokud oželíte překvapení, může vám rodina v době, kdy plánovali bezradně chodit z obchodu do obchodu, pomoct s přípravou Vánoc.

Příroda je všechno

Láska k naší planetě není žádná výstřednost. Rodina se na vás proto nebude zlobit, pokud odmítnete vykuchat kapra, mít v obýváku umírající strom nebo neekologicky balit dárky do papíru. Dobře, možná trošku. Vy ale máte o několik starostí míň a dobrý pocit jako bonus.

Přidejte se ke svědkům Jehovovým

Je známo, že členové této náboženské společnosti Vánoce neslaví. Pokud byste chtěli s předvánočním stresem skoncovat jednou provždy, toto je cesta.

I když je předvánoční čas poměrně vypjaté období, věříme, že ho elegantně zvládnete. S předvánočním úklidem vám rádi pomůžeme na www.karcher.cz.


Karcher_vanocni_uklid

Další zajímavé články

watering in the vegetable garden

ZAVLAŽOVÁNÍ BEZ KOPÁNÍ, ANEB KRTEČKA BYSTE ASI NEPOTĚŠILI

V mých posledních článcích jsme se již tematikou zalévání a zavlažování zabývali, ale já bych se ještě ráda u zavlažovacího.... více
10-ekologictejsidomacnost

Jak na ekologičtější domácnost

Také se občas při pohledu na všechnu tu chemii ve Vaší komoře či úklidové skříni zamyslíte, zda by to nešlo jinak? Přemýšlíte, zda.... více
zametací stroj kärcher_úklid po dovolené

Kärcher zahradníkem – vy na dovolené!

Spousta zahrádkářů raději oželí prázdniny, než aby nechali svou zeleninu a šťavnatě zelený trávník napospas horkům a suchu. Kdo by za.... více