Jak přežít vánoční úklid?

O čištěníÚklid domova30.Listopad 2017Autor: Matyáš Čistotný

Napéct cukroví, zabít kapra, rozeslat vánoční přání, nakoupit dárky a hlavně u toho všeho mít vánoční náladu. Taky vám přijde, že vás má rodina v prosinci za Supermana, který s úsměvem na rtech zvládne zachraňovat svět a ve volných chvílích nachystat dokonalé Vánoce? Abyste to všechno zvládli bez ztráty kytičky, vymysleli jsme pro vás pár triků, které vám pomůžou nelehkou předsváteční etapu ustát s úsměvem.

Dětská úklidová četa

Ježíšek se sice narodil ve chlévě, ale to neznamená, že to tak musí vypadat u vás doma. Nakukejte dětem, že je Ježíšek estét a jakmile uvidí smítko prachu, tak zařadí zpátečku a vyklopí dárky u sousedů. Tohle funguje vždycky.

Chtělo by to rekonstrukci

Mnoho mužů se bojí rekonstrukce víc než čert kříže. Pokud chcete mít vypucovaný byt, stačí zkrabatit čelo a pronést: „Chtělo by to rekonstrukci.“ Váš drahý dokáže zázraky, aby vám dokázal, že stačí trošku přitlačit na hadr a všechno vypadá jako právě dovezené z obchodu. Vánoční úklid: HOTOVO!

Rozhodný Ježíšek

Až budou vaši blízcí sondovat, co byste rádi pod stromkem našli, buďte konkrétní. Pokud oželíte překvapení, může vám rodina v době, kdy plánovali bezradně chodit z obchodu do obchodu, pomoct s přípravou Vánoc.

Příroda je všechno

Láska k naší planetě není žádná výstřednost. Rodina se na vás proto nebude zlobit, pokud odmítnete vykuchat kapra, mít v obýváku umírající strom nebo neekologicky balit dárky do papíru. Dobře, možná trošku. Vy ale máte o několik starostí míň a dobrý pocit jako bonus.

Přidejte se ke svědkům Jehovovým

Je známo, že členové této náboženské společnosti Vánoce neslaví. Pokud byste chtěli s předvánočním stresem skoncovat jednou provždy, toto je cesta.

I když je předvánoční čas poměrně vypjaté období, věříme, že ho elegantně zvládnete. S předvánočním úklidem vám rádi pomůžeme na www.karcher.cz.


Karcher_vanocni_uklid

Další zajímavé články

Kärcher _Teleskopicky vysavac Kärcher VC 5_4790 Kc (5)

Tímhle se bude uklízet v roce 2017

Kärcher před několika dny představil čtyři novinky pro domácí čištění. My jsme byli u toho a všechny si vyzkoušeli. Než ale.... více
zavlažování dešťovou vodou

Déšť – dobrý sluha, zlý pán

Česko je země extrémů, obzvláště co se vody týká. Buď jí máme málo, nebo moc. V jednu chvíli kvůli suchu nemůžeme zalévat z.... více
Winter Karcher

Zimní sezóna v plném proudu?!

Chce se mi křičet: jeďte na hory!!! Proč? Je tam sníh, lepší vzduch a prostor pro to vyčistit si hlavu po každém náročném pracovním.... více