Krb a kamna už nemusíte vymetat ručně

O čištění1.Prosinec 2015Autor: Svět Čištění

ad_920_300

Topná sezóna zaklepala na dveře. Váš krb i kamna proto budou potřebovat pravidelnou údržbu. Jak se ale pohodlně a rychle zbavit popela, aniž byste si zaneřádili obývák? S tím vám pomůže vysavač speciálně vyvinutý na popel a suché nečistoty.

Kärcher AD 3.000 je kompaktní vysavač určený na popel a jiné suché nečistoty, který prošel speciálním zátěžovým testováním. Spojením silného sacího výkonu 1200 W a zkosené ruční trubce se rychle zbavíte všech nečistot i ze špatně dostupných míst krbu a kamen. Veškeré příslušenství lze spolu s kabelem uložit přímo na přístroji. Kolečka pro ulehčení manipulace jsou samozřejmostí.

Robustní 17litrová nádrž vysavače i sací hadice jsou vyrobeny z kovu, díky tomu je zajištěna maximální bezpečnost při vysávání popele. Vysavač dále disponuje jedinečným filtračním systémem z plochého skládaného filtru a kovového filtru na hrubé nečistoty, které vám umožní vysát velké množství nečistot.

AD 3.000 má celoroční využití, proto ho do komory nemusíte ukládat ani v teplých měsících. Tehdy jej využijete pro pravidelnou údržbu grilu či vysávání jiných suchých nečistot na dvorku a zahradě.

AD 3.000 zakoupíte na www.karcher.cz za cenu 2 999 korun včetně DPH.


43-krbakamna

Další zajímavé články

Kärcher výrobky ve žluté barvě

Žlutá přitahuje nejen hmyz

Co si jako první představíte, když vám někdo řekne slovo „žlutá“? Ano, v tuto chvíli by pravděpodobně bylo úplně nejlepší,.... více
aku stěrka WV 5 Premium

Pilná včelka akustěrka Kärcher WV5 premium

Svoje dojmy z testování akustěrky bych zakončila asi takhle: Děti už se těší, jak budou o velikonocích zase malovat na okna, prý krásně.... více
Cerna_Akusterka_Karcher

10 let čistých oken

Jeden z nejoblíbenějších produktů Kärcher čeká oslava prvních kulatin. Který to je?více