Čištění oken? Se správným náčiním brnkačka

O čištění2.Březen 2016Autor: Svět Čištění

wv2_header_blog

Jak jste na tom s mytím oken a hladkých ploch, jako je sklo nebo kachličky ve sprchovém koutě? Charakterizuje vás odkládání, odkládání a odkládání, protože tváří v tvář kocourům  a úmorné dřině se vám jakákoli činnost zdá jako mnohem lepší nápad? Zkuste to jinak! Slyšeli jste už o akustěrce? 

Postaru a pomalu

Hadr a lavor? Dolešťování jemnou jelenicí nebo zmuchlanými novinami? A kolik že to vlastně dáte za všechna ta čistidla?

Mytí oken starým způsobem si žádá pořádnou porci času a potu a nic člověka nenaštve tolik, jako když se na právě umytém skle roztahuje nepěkná šmouha, kterou se marně snažíte vyleštit. Jde to ale i jinak. Zbystřete! Okna se totiž dají i vysávat! Tak vznikly akustěrky – kombinace lehoučkého ručního vysavače a stěrky. Pryč s kbelíky, svobodu hadrům! Žádné rozmazávání špíny, pouze jeden tah a dost. A to v řádech minut.

Metoda superluxózní aneb ani kapka vedle

V Kärcheru, kde tento způsob mytí oken vymysleli, se zaměřili na to, co lidi nejvíce štvalo: na kapky. A jak nejlépe zabránit kapce, aby se spojila s jinou a efektně sjela na umyté sklo? Odsajte ji! Stěrkování skel jako princip určitě již dobře znáte – ať už z vlastní praxe ve sprchovém koutě, či venku, když se na výlohách činí čistící firmy. Pár tahů a hotovo. Stěrky jsou prostě in. A akustěrka jde ještě o krok dál. Nepotřebujete k ní totiž hadr a ani kbelík. V základní a jednoduché podobě jde o tento princip: mycí prostředek na okno jednoduše nanesete rozprašovačem, kterým ho zároveň i rozetřete, a tekutinu i s nečistotami následně odsajete a máte hotovo. Okno je čisté, lesklé a dokonale suché. Akustěrka od Kärcheru to má prostě vymakané. Pokud máte jen tu nejzákladnější stěrku, potřebujete mít po ruce ještě suchý hadr na vysušení stěrky a hadřík na doleštění občas uteklých kapek.

wv_50_spray_app_2-70570-150dpi

 

Vaše okna si zaslouží originál

Tak co, navnaděni? Uvažujete o pořízení akustěrky, ale obáváte se ceny? Nemusíte. Tento vysavač na okna Kärcher vaši peněženku nezruinuje. Ovšem pozor – trh akustěrkami doslova přetéká. K větší spokojenosti si při nákupu pečlivě prostudujte parametry stěrky – důležitý je výkon, výdrž baterie, hmotnost a uživatelský komfort. Pokud budete muset každých pár minut k nabíječce, moc parády s ní nenaděláte. A co náhradní díly a servis? Jsou dostupné? Pokud si chcete ušetřit čas a nervy, jistotou je sázka na originál. Společnost Kärcher byla první, kdo přišel s převratným nápadem na vysávání oken a svou akustěrku vymazlila k dokonalosti. I díky tomu se může pyšnit nejprodávanějším okenní akustěrkou na trhu.

Kupovat nemusíte jen stěrku. Kärcher, jako jednička na trhu, nabízí řešení pro všechny vaše potřeby, proto neuklízejte – KÄRCHERUJTE s námi!

 

Zde si můžete připomenout televizní spot z roku 2015. https://www.youtube.com/watch?v=6Z8A_vQCL0w


38-cisteni-oken

Další zajímavé články

Léto s Kärcher

VŽDYŤ LÉTEM PŘECI NIC NEKONČÍ

Celé jaro jsme si spolu povídali o tom, co všechno je potřeba po zimě na zahradě udělat a jak se pěkně připravit na blížící se léto..... více
Servisní smlouvy Kärcher

Servisní balíčky: bezpečnost, na které všichni vydělají

Čistící stroje si zaslouží pravidelnou kontrolu a údržbu stejně jako všechno, co má nějakou cenu. Předcházet je prostě lepší než.... více
Ferdinand_Leffler

Rozhovor s Ferdinandem Lefflerem

Ferdinand Leffler je zakladatelem ateliéru zahradních architektů Flera, který dnes patří k největším v Evropě. Studio je vyhledávané v.... více