Čištění oken? Se správným náčiním brnkačka

O čištění2.Březen 2016Autor: Svět Čištění

wv2_header_blog

Jak jste na tom s mytím oken a hladkých ploch, jako je sklo nebo kachličky ve sprchovém koutě? Charakterizuje vás odkládání, odkládání a odkládání, protože tváří v tvář kocourům  a úmorné dřině se vám jakákoli činnost zdá jako mnohem lepší nápad? Zkuste to jinak! Slyšeli jste už o akustěrce? 

Postaru a pomalu

Hadr a lavor? Dolešťování jemnou jelenicí nebo zmuchlanými novinami? A kolik že to vlastně dáte za všechna ta čistidla?

Mytí oken starým způsobem si žádá pořádnou porci času a potu a nic člověka nenaštve tolik, jako když se na právě umytém skle roztahuje nepěkná šmouha, kterou se marně snažíte vyleštit. Jde to ale i jinak. Zbystřete! Okna se totiž dají i vysávat! Tak vznikly akustěrky – kombinace lehoučkého ručního vysavače a stěrky. Pryč s kbelíky, svobodu hadrům! Žádné rozmazávání špíny, pouze jeden tah a dost. A to v řádech minut.

Metoda superluxózní aneb ani kapka vedle

V Kärcheru, kde tento způsob mytí oken vymysleli, se zaměřili na to, co lidi nejvíce štvalo: na kapky. A jak nejlépe zabránit kapce, aby se spojila s jinou a efektně sjela na umyté sklo? Odsajte ji! Stěrkování skel jako princip určitě již dobře znáte – ať už z vlastní praxe ve sprchovém koutě, či venku, když se na výlohách činí čistící firmy. Pár tahů a hotovo. Stěrky jsou prostě in. A akustěrka jde ještě o krok dál. Nepotřebujete k ní totiž hadr a ani kbelík. V základní a jednoduché podobě jde o tento princip: mycí prostředek na okno jednoduše nanesete rozprašovačem, kterým ho zároveň i rozetřete, a tekutinu i s nečistotami následně odsajete a máte hotovo. Okno je čisté, lesklé a dokonale suché. Akustěrka od Kärcheru to má prostě vymakané. Pokud máte jen tu nejzákladnější stěrku, potřebujete mít po ruce ještě suchý hadr na vysušení stěrky a hadřík na doleštění občas uteklých kapek.

wv_50_spray_app_2-70570-150dpi

 

Vaše okna si zaslouží originál

Tak co, navnaděni? Uvažujete o pořízení akustěrky, ale obáváte se ceny? Nemusíte. Tento vysavač na okna Kärcher vaši peněženku nezruinuje. Ovšem pozor – trh akustěrkami doslova přetéká. K větší spokojenosti si při nákupu pečlivě prostudujte parametry stěrky – důležitý je výkon, výdrž baterie, hmotnost a uživatelský komfort. Pokud budete muset každých pár minut k nabíječce, moc parády s ní nenaděláte. A co náhradní díly a servis? Jsou dostupné? Pokud si chcete ušetřit čas a nervy, jistotou je sázka na originál. Společnost Kärcher byla první, kdo přišel s převratným nápadem na vysávání oken a svou akustěrku vymazlila k dokonalosti. I díky tomu se může pyšnit nejprodávanějším okenní akustěrkou na trhu.

Kupovat nemusíte jen stěrku. Kärcher, jako jednička na trhu, nabízí řešení pro všechny vaše potřeby, proto neuklízejte – KÄRCHERUJTE s námi!

 

Zde si můžete připomenout televizní spot z roku 2015. https://www.youtube.com/watch?v=6Z8A_vQCL0w


38-cisteni-oken

Další zajímavé články

kitchen_steam_side_by_side_2-48440-150dpi

5 tipů pro důkladný novoroční úklid

Následující tipy vás zavedou mimo jiné na místa, kam při běžném úklidu většinou nezabloudíte, ale jednou za čas musíte zasáhnout i.... více
vysavač na popel kärcher

Steaková sezona

Jakmile se trochu oteplí, města a vesnice provoní vůně steaků a klobás. Ať už u grilu stojí člověk s dovednostmi Pohlreicha nebo Babici,.... více
46-outdoor

Outdoor

Potřebujete poradit v oblasti čištění okolí vlastního domvíce