Na našem blogu najdete vše o čištění domácnosti a úklidu

Dakar 2019 2

Stopa Kärcheru na Rallye Dakar 2019

KärchrovinyO čištění17.Leden 2019Autor: Matyáš Čistotný

Poslední etapa 41. ročníku legendárního závodu Rallye Dakar je za námi. Ačkoliv tým Kärcher byste na výsledkové listině hledali marně, během závodu byl nepřehlédnutelný a především nepostradatelný. Již poosmé jsme totiž do Jižní Ameriky vyslali náš speciální čisticí truck. Závodníci a jejich doprovody tak měli možnost si mezi etapami umýt svá vozidla špičkovou technikou Kärcher. Vlivem extrémních podmínek peruánské přírody a všudypřítomného prachu, písku a bláta se totiž speciály v průběhu závodu měnily k nepoznání.

„Je to krásná příležitost, jak přispět ke skvělému závodu a pomoct týmům s ekologickou údržbou aut, která neznečišťuje prostředí. Vysokotlaké čištění je ideální alternativou k používání chemikálií,“ říká marketingová ředitelka českého zastoupení Kärcheru Jana Hogrová. Každý rok během rallye Kächer umyje stovky osobních a nákladních aut a motocyklů.

Rallye Dakar často vedla místy, kde má voda takřka cenu zlata. Proto jí bylo třeba šetřit. Nejenže díky vysokotlakému čištění se ušetřilo až 80% vody, ale především byla použitá voda pečlivě shromažďována, recyklována a využívána k dalšímu čištění.

Letos se závodu zúčastnilo celkem 26 Čechů. Přestože jsme na stupních vítězů neměli možnost vidět žádného z nich, naši úctu za odvedený výkon si rozhodně zaslouží. Gratulujeme vítězům a těšíme se na Rallye Dakar 2020!

Číst článek
Dakar 2019 2

Stopa Kärcheru na Rallye Dakar 2019

KärchrovinyO čištění 17.Leden 2019 Autor: Matyáš Čistotný

„Je to krásná příležitost, jak přispět ke skvělému závodu a pomoct týmům s ekologickou údržbou aut, která neznečišťuje prostředí. Vysokotlaké čištění je ideální alternativou k používání chemikálií,“ říká marketingová ředitelka českého zastoupení Kärcheru Jana Hogrová.

FC 3 image

Válka, kterou jsem vyhrála

KärchrovinyO čištění 14.Leden 2019 Autor: Svět Čištění

Válku za čistou podlahu jsem tedy vyhrála. Nedá se říct, že by se moje karma nějak zásadně srovnala. Pořád mě ještě vytáčí mytí oken a umývání koupelny, ale i na to prý mají v Kärcheru pomocníky. Doufám, že když budu dostatečně vytrvale lamentovat, že mi můj muž zase něco pořídí.

Couple relaxing at home. Feet in Christmas socks near fireplace. Winter holiday concept

Žluto-černá popelka

O čištění 26.Listopad 2018 Autor: Matyáš Čistotný

Ne každý má v sobě chalupáře, a tak má mnoho lidí příjemné posezení u krbu spojené se starostmi se dřevem a následným úklidem.

OC_3_Hiking_Boots_close_up_app_4_CI15_96 dpi (jpg)

Vánoce na blátě? Už zase?

KärchrovinyO čištění 22.Listopad 2018 Autor: Matyáš Čistotný

Dělení roku na čtyři roční období zřejmě vyšlo z módy. Zatímco v srpnu jsme letos chodili v bundách, v říjnu sluníčko hřálo jako v Bibione. Navíc to vypadá, že o Vánocích budou děti opět místo sněhuláka stavět bahňáka.

FC_5_tile_yellow_app_12_CI15_96 dpi (jpg)

Kdyby FC 5 uměla mluvit

O čištěníÚklid domova 15.Listopad 2018 Autor: Matyáš Čistotný

Když jsme se rozmýšleli, co bychom vám řekli o oblíbené čističce na tvrdé podlahy FC 5, napadlo nás ji nechat promluvit samotnou. Toto nám napsala po týdnu u rodiny Vackových. Ahoj všichni! Myslím, že jsem se dostala na správnou adresu. Paní Vacková sice ještě v obchodě řekla, že obyčejný mop jí stačí a že si na […]

AD_4_Premium_fireside_app_3_CI15_96 dpi (jpg)

JAK SE ČISTÍ KRBOVÁ KAMNA?

KärchrovinyO čištění 8.Listopad 2018 Autor: Svět Čištění

Pokud vlastníte krbová kamna, můžete se v zimním období těšit na příjemné chvíle pohody u ohně. Abychom si mohli uklidňující teplo a plápolání plamenů užít naplno, je potřeba dodržovat několik zásad. Před zatopením: palivové dřevo by mělo být dostatečně suché Palivové dřevo, které není zakoupeno k okamžitému použití, se musí většinou dobře uložit a nechat vyschnout, […]

SC_2_Deluxe_EasyFix_kitchen_floor_app_5_CI15_96 dpi (jpg)

KÄRCHER SC 2- PŘÍSTROJ, CO MÁ PÁRU

O čištěníÚklid domova 5.Listopad 2018 Autor: Petra Procházková

S příchodem pošmourného počasí se pomalu ale jistě začínáme stěhovat z naší zahrady zpátky domů. S naším přesunem souvisí i touha po dokonale uklizeném „hnízdečku“. A jak lépe bychom mohli naší „uklízecí olympiádu“ zahájit, než s parním čističem? Mám tady pro vás jeden dokonalý tip- novinku stáje společnosti Kärcher, parní čistič SC 2 Deluxe Easyfix. Kärcher SC 2 Deluxe […]

FC_3_kitchen_yoghurt_yellow_lifestyle_app_01_CI15_96 dpi (jpg)

Revoluce v mytí podlah s FC 3 Cordless

O čištěníÚklid domova 1.Listopad 2018 Autor: Matyáš Čistotný

V minulém roce Kärcher představil podlahový mycí stroj FC 5, který jednou provždy proměnil vytírání v zábavu. V těchto dnech přichází na trh jeho mladší a o něco subtilnější kolega s názvem FC 3 Cordless.   Největší rozdíl oproti pilotnímu modelu je využití lithium-iontové baterie, díky které se můžete pří úklidu pohybovat naprosto svobodně. Na jedno nabití zvládne […]

SC_2_Deluxe_EasyFix_Bathroom_Floor_app_2_CI15_96 dpi (jpg)

Pára v novém kabátu

KärchrovinyO čištěníÚklid domova 25.Říjen 2018 Autor: Matyáš Čistotný

Pára v novém kabátu Stejně jako většina lidí někdy zajde ke kadeřníkovi nebo na kosmetiku, tak i Kärcher občas pošle některý ze svých výrobků do salonu krásy. Tentokrát si designéři vzali na paškál oblíbený parní čistič SC 2 a vrací ho na pulty prodejců s názvem SC 2 Deluxe EasyFix. Je o 20% menší, o 200 gramů […]