Na našem blogu najdete vše o čištění domácnosti a úklidu

the bride is walking with the bridegroom in one hand she is holding a wedding bouquet

Svatba bez chybičky

KärchrovinyO čištění15.Březen 2018Autor: Matyáš Čistotný

Svatba by měla být nejkrásnějším dnem lidského život. Ať už je vám sympatičtější komorní oslava lásky v rodinném kruhu nebo bouřlivá svatební party do rána, jistě chcete mít na tento den jen ty nejkrásnější vzpomínky. Připravit a zorganizovat i malou svatbu je náročná a zodpovědná práce, protože jakákoliv chyba či nehoda je nejen vidět, ale hlavně bude kazit celkový dojem. Jak uhlídat tchána, aby se neopil ještě před obřadem, to nevíme. My dáváme tipy, jak správně a efektivně uklízet a čistit.

Aby stříbro zazářilo

Říká se, že každá nevěsta by na sobě měla mít něco starého, něco nového, něco darovaného a něco modrého. Maminky a tchýně nevěsty rády ověšují rodinným stříbrem, které měly na svatbě ony, jejich matky, babičky a prababičky. Nejraději by jim na krk pověsily i stříbrné podnosy, na které o vánocích skládají ovoce. Aby zašlé stříbro znovu zazářilo, rozmíchejte v litru horké vody dvě lžíce soli a nalijte ji do alobalem vyložené misky. Do roztoku stříbrné předměty ponořte. Po několika minutách bude zářit jako nové.

Okázalou součástí většiny svateb jsou luxusní auta. Pokud máte to štěstí, že takový vůz vlastníte, a zároveň smůlu, že jste byl požádán, abyste auto novomanželům poskytl, věnujte pozornost tipům, jak auto na svatbu připravit.

Umýt auto silným vysokotlakým čističem, který odstraní i usazenou špínu, je základ. Záležet si musíte dát ale i na interiéru, neboť drobky a zvířecí chlupy na svatební šaty rozhodně nepatří. Hrubé nečistoty pohodlně odstraníte například vysavačem Kärcher WD 3 Premium, který se nezalekne ani toho, co běžné interiérové vysavače odrovná. Na potahy použijte speciální čisticí přípravek, horkou vodu a utěrky z mikrovlákna, nebo použijte tepovač. Například tepovač Kärcher SE 6.100 sedáky nepromáčí, protože špinavou vodu okamžitě nasává. Nezapomeňte ani na prahy a rámy dveří, které mohou na svatebních šatech zanechat nepěknou vzpomínku.

Svatební party

Oblíbenou součástí svatebního veselí jsou kromě rýže také konfety. Minimálně měsíc je budete nacházet v oblečení, kobercích, sedačce a posteli. Sice vám připomenou povedenou svatební party, ale pokud zvlhnou, můžou na textiliích zanechat nevratné škody. Proto doporučujeme všechny textilie před praním důkladně vytřepat a vysát všechny štěrbiny v sedačce. Lepivé třpytky pak odstraníte jejich vlastní zbraní – lepicí fólií.

Tak teď už jen sehnat ženicha či nevěstu! ☺

Číst článek
the bride is walking with the bridegroom in one hand she is holding a wedding bouquet

Svatba bez chybičky

KärchrovinyO čištění 15.Březen 2018 Autor: Matyáš Čistotný

Svatba by měla být nejkrásnějším dnem lidského život. Připravit a zorganizovat i malou svatbu je náročná a zodpovědná práce, protože jakákoliv chyba či nehoda je nejen vidět, ale hlavně bude kazit celkový dojem. My dáváme tipy, jak správně a efektivně uklízet a čistit.

Tlaková_myčka_Kärcher

Čas na jarní očistu…


O čištění 12.Březen 2018 Autor: Jana Potužníková

Naše tělo ocení po zimě pořádný detox. Náš dům či byt zase důkladnou očistu. Tak pojďte uklízet. S Kärcherem! Zjistíte, že to jde vlastně až překvapivě snadno.

Kärcher_FC5_podlahová_myčka

PAŘÍME S PÁROU

O čištěníÚklid domova 1.Únor 2018 Autor: Petra Procházková

Tentokráte jsem se rozhodla vyzkoušet parní čistič Kärcher SC 3 EasyFix, který je žhavou novinkou současného trhu. Nechci se opakovat a ráda zkouším nové věci, a protože jsem původní model parního čističe Kärcher SC 5 testovala především při generálním úklidu kuchyně (ta už je jako nová… ☺ ), s „Es cé trojkou“ tentokráte zamířím jinam- do koupelny!

Kärcher_WD6 P Premium

Velký úklid na jeden zátah!

O čištěníÚklid domova 25.Leden 2018 Autor: Jana Potužníková

Znáte ten pocit, kdy najednou stojíte uprostřed bytu či domu a zdá se vám, že pokud ihned, ale opravdu IHNED, pořádně neuklidíte, asi zešílíte? Pro takové chvíle je tu parťák WD 6 P Premium od Kärcheru.

Die richtigen Winterreifen für Schnee und Eis

Péče o auto v zimě

O čištění 22.Leden 2018 Autor: Matyáš Čistotný

Kdyby mohla auta mluvit, na zimu by nadávala víc než jejich řidiči. Karoserie přitahuje sůl a špínu jako magnet a vy byste přitom rádi jezdili v autě, o které si při nastupování neušpiníte šaty? Pokud se ale chystáte umývat auto při nízkých teplotách, můžete autu ublížit. V garáži máte tlakovku a nechce se vám čekat do jara? […]

AD_4_Premium_fireside_app_3_CI15_96 dpi (jpg)

SPÁSA KAŽDÉ POPELUCHY- KÄRCHER AD 4

O čištění 15.Leden 2018 Autor: Petra Procházková

Bylo, nebylo… Žila, byla jedna krásná mladá dívka, která se jmenovala Popelka. Ta se v potu tváře starala o celou domácnost svého otce, macechy a dvou příšerných nevlastních sester. Tak tady stop, pane režisére! Tohle asi nebude můj případ. ☺ Ne, že bych nebyla mladá a krásná… ☺ A i o domácnost se starám… Ale ne […]

Kärcher_akukoště_KB5

CYKLON V KUCHYNI

KärchrovinyO čištěníÚklid domova 18.Prosinec 2017 Autor: Petra Procházková

S postupem času a ubíhajících let pomalu, ale jistě zjišťuju, že život není jen o uklízení. Přeci kvůli „vysmejčené“ kuchyni neobětujeme voňavé chvilky vaření. Přeci se ve strachu, že si někde nadrobíme, nevzdáme pečení s našimi dětmi! A co si budeme povídat, uklidit se dá prakticky cokoliv. Stačí jen chtít a mít k tomu ty správně žluté pomocníky!